100 %
(2 hodnocení)
Cadence modré
Zobrazit další nabídky
100 %
(2 hodnocení)
Cadence modré
Zobrazit další nabídky

Popis

Cadence barva svítící ve tmě modrá

- akrylová barva svítící ve tmě

- stává se vodou odolným lakováním vodou ředitelným lakem

- vhodné na většinu povrchů

- obsah balení 50 ml v plastové průhledné lahvičce

 Akrylové barvy svítící ve tmě Cadence

Akrylové barvy turecké značky Cadence Glow in dark jsou gelové lehce krycí barvy, které po nasvícení svítí ve tmě. Vhodné na dekorační účely. Barvy svítí a září ve tmě, tento úžasný efekt ocení zejména děti. Svítící efekt se dostaví až za úplné tmy. Lépe barva ve tmě svítí, pokud se předem vystaví prudkému světlu. Svítící efekt se ve tmě po chvíli vytrácí, v tomto případě, je vhodné znovu nasvítit. Baleno plastové průhledné lahvičce se šroubovacím víčkem. 

Skladování

Pro tyto barvy není potřeba žádné speciální skladování, dbejte však na to aby byly v suchu a nevystavujte je nadměrným nebo extrémně nízkým teplotám, které by mohly mít vliv na kvalitu barev.  V případě nepříznivých venkovních teplot (nad 25 °C a pod 5 °C) nedoporučujeme jejich zaslání do venkovních výdejních míst. Zboží poškozené vlivem počasí bohužel není možné reklamovat. 

Bezpečnostní upozornění

Při práci s barvami dbejte zvýšené opatrnosti a předcházejte ušpinění oděvů, díky vysokému obsahu pigmentu by se zašpiněné oblečení nemuselo vyprat. Zároveň chraňte před dětmi. Výrobek není hračkou a není určen pro práci s malými dětmi.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cadence
Barva modré
Zobrazit další nabídky