Canadian Solar CS6L-455MS černý rám

100 %
(2 hodnocení)
Canadian Solar 24.2 kg monokrystalické 120 fotovoltaické

Canadian Solar CS6L-455MS černý rám

100 %
(2 hodnocení)
Canadian Solar 24.2 kg monokrystalické 120 fotovoltaické

Popis

Canadian Solar CS6L-455MS černý rám

Canadian Solar HiKu6 CS6L, monokrystalický solární panel s výkonem 455 Wp, černý rám

 

Představujeme monokrystalický solární panel od společnosti Canadian Solar. Chlubí se výkonem 455 Wp, proto je perfektním řešením pro rezidenční i průmyslové instalace. Garantujeme jmenovitý výkon 84,8 % po dobu 25 let a zároveň efektivitu při částečném zastínění. V neposlední řadě vás potěší stylové provedení v podobě 30 mm černého rámu z eloxovaného hliníku.

 

Fotovoltaický panel CS6L-MS výkonný i při zastínění 

Firma Canadian Solar patří mezi špičku ve svém oboru. Moderní a vkusný monokrystalický panel HiKu6 s výkonem 455 Wp je toho důkazem. Disponuje celou řadou technologií, které zajistí dlouhodobou a stabilní produkci energie i během částečného zastínění panelu. A díky vysoké životnosti panelu se investice opravdu vyplatí –⁠ výrobce totiž garantuje zachování minimálně 84,8 % jmenovitého výkonu po dobu 25 let. V neposlední řadě je solární panel jednoduchý a rychlý na instalaci, za což vděčí svému robustnímu hliníkovému rámu.

 

Více elektřiny a větší životnost 

Solární panel CS6L-MS se skládá ze 144 půlených fotovoltaických článků, které jsou díky implantované technologii Half-Cut účinnější. Pokud na jednu polovinu panelu nesvítí slunce, druhá polovina může stále produkovat energii bez většího omezení. Technologie zároveň spolehlivě brání riziku přehřátí a mechanickému zatížení. 

 

Využití PERC článků a účinnost 21,1 % 

Další předností solárního panelu je využití technologie PERC, která zajišťuje snížení odporové ztráty. To znamená, že články dokážou produkovat ještě více energie, a to bez rizika prasknutí. To vše zaručuje vynikající účinnost 21,1 %. Oproti jiným modelům bez této technologie tak má solární panel až o 26 % vyšší výkon.

 

Zaručená kvalita a přímá komunikace s výrobcem 

Záruka na konstrukci při rezidenční instalace je 25 let, u velkých průmyslových systémů pak 12 let. Po celou tuto dobu garantuje Canadian Solar funkčnost solárního panelu. K tomu navíc přidává záruku 25 let na jmenovitý výkon. Pokud byste přece jen zaregistrovali potíže, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Máme přímý kontakt na výrobce, a proto se můžete spolehnout na hladkou komunikaci a bezproblémové vyřízení pozáručního servisu.

 

Dlouhodobě minimální pokles výkonu 

Déšť, vítr, mráz nebo kroupy. Solární panely jsou každý den vystavené působení přírodních živlů. To jim ale neubírá na funkčnosti. Jsou vyrobené z odolného materiálu, který maximálně snižuje riziko opotřebení. Canadian Solar slibuje, že první rok neklesne výkonnost panelu o více než 2 % a každý následující rok o více než 0,55 %. Solární monokrystalický panel HiKu6 Mono PERC tak představuje záruku stabilního výkonu a výhodné investice.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Canadian Solar
Hmotnost 24.2 kg
Typ článků monokrystalické
Počet článků 120
Druh panelů fotovoltaické
Výkon 455 Wp

Podobné produkty