Popis

Cheerble Wicked Mouse Myš

Interaktivní hračka pro kočky Cheerble Wicked Mouse (meruňková)

Dopřejte své kočce fantastickou zábavu. Interaktivní hračka Cheerble Wicked Mouse ve tvaru malé myši automaticky utíká před vaším mazlíčkem a odskakuje od překážek. Tímto způsobem bude stimulovat lovecké instinkty vašeho mazlíčka a přiměje ho k aktivitě! Zařízení je vybaveno odolnou dobíjecí baterií a lze jej nabíjet pomocí přiloženého kabelu micro USB. Je také pro zvířata bezpečný a zároveň odolný.

Dokonalá zábava

Když se vaše kočka nudí a nemá žádnou aktivitu, může začít dovádět. Hračka Wicked Mouse vám pomůže tomu zabránit! Stačí stisknout tlačítko ukryté v nose myši a zařízení se automaticky začne pohybovat a utíkat před vaším mazlíčkem. Výrobek využívá inteligentní algoritmus, díky němuž sám mění směr, a když narazí na překážku, jako je zeď nebo nábytek, vyskočí a rozjede se jiným směrem. Nemusíte se bát, že by se někde zaseknul a zkazil vašemu mazlíčkovi zábavu!

Promyšlený design

Asi každý majitel kočky ví, že tito jedineční domácí mazlíčci rádi loví. Hračka Wicked Mouse byla navržena tak, aby uspokojila lovecké potřeby vašeho mazlíčka. Její tvar připomíná myš a je vybavena ocáskem s blikajícím RGB osvětlením. Díky tomu ještě lépe upoutá pozornost domácího mazlíčka a povzbudí ho, aby se vydal na hon! Zařízení bylo navíc vytvořeno z ekologicky bezpečných a odolných materiálů - zuby a drápy vašeho mazlíčka se ho nezaleknou!

Inteligentní ovládání

Zařízení je navrženo tak, aby vaše kočka měla dostatek času na hraní i odpočinek. Wicked Mouse nejprve pracuje 10 minut a poté přejde do režimu spánku. Lze ji však kdykoli znovu aktivovat - stačí, aby se jí kočka dotkla například čumákem nebo tlapkou. Díky tomuto řešení si můžete být jisti, že se váš mazlíček neunaví a hračka ho příliš rychle neomrzí.

Vestavěná dobíjecí baterie

Nemusíte kupovat baterie do hraček pro vaše domácí mazlíčky a utrácet za ně peníze. Myš Wicked Mouse je vybavena dobíjecí baterií s dlouhou výdrží - stačí ji nabít pomocí přiloženého kabelu micro USB. Bude to trvat jen asi hodinu! Plně nabité zařízení může vaší kočce poskytnout přibližně 40 minut hraní. Nemusíte ji tedy nabíjet příliš často. Zajistěte svému mazlíčkovi vždy skvělou zábavu a můžete si být jisti, že se nebude nudit!

V balení

Interaktivní hračka Wicked Mouse

Nabíjecí kabel (micro USB)

Uživatelská příručka

Značka

Cheerble

Název

Wicked Mouse

Model

C0821

Barva

Modrá

Vhodné pro

Kočky

Materiál

ABS, TPU, PVC

Rozměry

60x50x36 mm (bez ocasu)

Hmotnost

45g

Kapacita baterie

135 mAh

Vstup

5V-1A
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cheerble
Druh hračky myši