100 %
(3 hodnocení)
Corolle šedé 3.2 kg 3 let
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(3 hodnocení)
Corolle šedé 3.2 kg 3 let
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Cybex Landau 3in1 Priam Corolle pro 42 cm panenku

Procházky s panenkou budou pro vaše děťátko nezapomenutelné. Postará se o to francouzská značka Corolle a její unikátní novinka, kterou je kočárek Cybex Landau 3in1 Priam. Kočárek v trojkombinaci vypadá jako skutečný kočárek pro miminko, působí realisticky a je dokonale propracovaný do toho nejmenšího detailu. Kočárek pro panenku s velikostí 42 cm má skládací stříšku, kterou malí rodiče jistě ocení a zamilují si také moderní design v unisex šedé barvě. S tímto jedinečným kočárkem v trojkombinaci se budou vaše děti cítit jako skuteční rodiče.

Kočárek je jako stvořený na procházky s panenkou a umožňuje dětem vybrat si ze tří možností poskládání: sportovní kočárek, hluboký kočárek nebo vanička, která je vhodná i pro přenos panenky. Kočárek vyrobený z prvotřídních materiálů má čtyři tichá kolečka, přičemž přední kolečka jsou otočná, díky čemuž je kočárek stabilní a děťátko s ním bude umět okamžitě manipulovat. Hluboký kočárek disponuje sklápěcí stříškou a úložným prostorem, kam si děti mohou uložit nejen oblíbené hračky, ale i doplňky, které jim pomohou lépe se postarat o svou milovanou panenku. Kočárek se dá velmi rychle a jednoduše složit a proměnit do jiné polohy a jeho obrovskou výhodou je, že zcela složený nezabírá téměř žádné místo.

Kočíkování milované panenky patří mezi nejoblíbenější hry malých dětí a kočárek Cybex Landau 3in1 Priam Corolle je proto dokonalou hračkou pro všechny holčičky od 3 let. Hra na profese je v raném dětském věku velmi důležitá, protože děti mj poznávají vlastní emoce a přebírají odpovědnost za své činy. Díky obrovskému množství doplňků Corolle mohou děti své panenky krmit, přebalovat, uspávat či koupat, a to vždy ve společnosti těch nejlepších a nejkrásnějších hraček.

Francouzská značka Corolle přináší do náručí vašich dětí ty nejkrásnější panenky již od roku 1979. Ve všech panenkách této značky se snoubí prvotřídní kvalita, nádherný francouzský design a důraz na jedinečné detaily. Značka Corolle se může pochlubit prestižním oceněním Parents' Choice Awards, ale i mnoha jinými oceněními od starostlivých rodičů, předních rodičovských magazínů a odborných porot. Neodmyslitelnou součástí panenek Corolle jsou ty nejlepší materiály, které splňují přísné evropské normy a jsou příjemné na dotek a pohlazení. Vložte do náruče svého děťátka tu nejkrásnější panenku s doplňky na světě, kterou najdete jedině u nás.

Vlastnosti

- kočárek pro panenku

- trojkombinace - hluboký kočárek, sportovní kočárek a vanička

- pro panenku s velikostí 42 cm

- od 3 let

- detaily přizpůsobené věku dětí

- nádherný francouzský design

- prvotřídní kvalita
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Corolle
Barva šedé
Hmotnost 3.2 kg
Věk od 3 let
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky