0 %
(0 hodnocení)
Cybex 0 - 18 kg černé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Cybex 0 - 18 kg černé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

CYBEX Sirona S2 i-Size 2024 Granite Black

Podrobnosti o produktu 521003427 Od 61 do 105 cm výšky (od 45 cm s novorozeneckou vložkou); do max. 18 kg; od cca 3 měsíců do 4 let (od narození s novorozeneckou vložkou).

Rychlé a snadné nasazení
Inovativní mechanismus otáčení o 360 a deg; nabízí rodičům pohodlný a pro záda šetrný způsob, jak uložit dítě do autosedačky Sirona . Sedačku lze v mžiku otočit na stranu dveří a změna jízdy dopředu a dozadu je rovněž rychlá a snadná.

Pohodlné cestování v nejbezpečnější poloze
Dětská autosedačka umístěná proti směru jízdy zvyšuje bezpečnost dítěte v případě čelního nárazu. V této poloze směřují síly nárazu na skořepinu dětské autosedačky. Děti do 15 měsíců věku a výšky 76 cm musí povinně cestovat proti směru jízdy.

Snižuje síly nárazu dopředu
Technologie redukce energie zvyšuje bezpečnost dítěte v poloze proti směru jízdy. Nárazové síly se prostřednictvím systému pásů přenášejí přímo do dětské sedačky, kde jsou částečně rozptýleny materiály pohlcujícími energii. Tím se sníží síly působící na citlivý krk dítěte přibližně o 20 procent.

Roste spolu s dítětem až do věku 4 let.
Výškově nastavitelná opěrka hlavy s 12 polohami umožňuje snadné a individuální nastavení, které drží krok s růstem dítěte.

Snižuje sílu nárazu při bočním nárazu.
Integrovaný systém L.S.P. nabízí vyšší bezpečnost v případě bočního nárazu. V kombinaci se skořepinou pohlcující energii tak lze snížit síly bočního nárazu.

Usnadňuje nastupování a vystupování dítěte z autosedačky.
Důmyslné držáky popruhů umožňují pohodlné nastupování a vystupování. Stačí je zaháknout, aby nepřekážely, a dítě můžete snadno umístit do autosedačky Sirona .

Rychlá změna polohy na spaní
Díky jednoručnímu nastavení sklonu a polohy sedadla nestojí nic v cestě klidné a pohodové jízdě. Pro pohodlný spánek během jízdy autem nabízí dětská autosedačka různé polohy po i proti směru jízdy. Sedačku lze rychle nastavit, aby si vaše dítě mohlo na cestě zdřímnout.

Jednoduchá instalace a ukotvení ve vozidle
Díky webu ISOFIX můžete web Sirona snadno a bezpečně nainstalovat do svého vozu. Instalace je jednoduchá, sedadlo se připevňuje jediným kliknutím a k vozidlu se připevňuje pomocí podpěrné nohy. Snadno kontrolovatelné indikátory potvrzují, že je sedačka správně nainstalována a připravena k použití.

Směřuje síly nárazu od dítěte
Skořepina pohlcující energii absorbuje síly v případě nárazu a chrání vaše dítě.

Technické detaily:
Rozměry (délka x šířka x výška): 71 x 44 x 68 cm.
Hmotnost: 13,9 kg
Kompatibilní se systémem SensorSafe (prodává se samostatně)

Rozsah dodávky:
Dětská sedačka Sirona S2
Pevně integrovaná základna
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cybex
Váhová kategorie 0 - 18 kg
Barva černé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky