100 %
(2 hodnocení)
Cybex 15 - 36 kg ISOFIX 3 až 12 let růžové
100 %
(2 hodnocení)
Cybex 15 - 36 kg ISOFIX 3 až 12 let růžové

Popis

Cybex Solution T i-Fix Plus 2023 Peach Pink

 Renomovaná německá společnost založená v roce 2005 Martinem Posem. Jako otec dvou dětí chtěl vyvíjet produkty nejvyšší kvality a poskytovat nejvyšší úroveň bezpečnosti, a proto z hlediska bezpečnosti mají produkty Cybex všechny potřebné certifikáty a řadu nezávislých vysokých hodnocení z bezpečnostních testů  (včetně Stiftung Warentest, ADAC, OAMTC). Cybex čalounění je také podrobeno přísným testům na obsah škodlivých látek. Jsou testovány na pevnost, odolnost vůči nečistotám nebo například stálost barev. Potvrzení nejvyšší kvality a skvělého designu jsou prestižní ceny Red Dot Design Award. Společnost Cybex spojuje německé technologické znalosti a spolehlivost s moderním designem a komfortem.
 
CYBEX SOLUTION T i-FIX  je autosedačka i-size pro děti od 100 do 150cm (od cca 3 až do 12 let).
Cybex Solution T i-Fix je nejnovější autosedačka pro starší děti uvedená na trh v roce 2023. Je vhodná pro děti od 100 do 150 cm s věkovým doporučením od 3 až do 12 let. Autosedačka byla navržena v souladu s ECE R-129/3, to znamená, že nemá hmotnostní limit, ale pouze doporučení výrobce v rozmezí cca 15 - 50 kg.
S 12 pozicemi nastavení výšky a automatickým nastavením šířky lze hlavové a ramenní protektory jednoduše jednou rukou nastavit tak, aby odpovídaly velikosti každého dítěte. Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy udržuje hlavu vašeho dítěte v bezpečné zóně dětské autosedačky a ventilační systém se stará o pohodlné sezení i během horkých dní.
Možnost upevnění dvěma způsoby umožňuje přizpůsobení sedadla téměř každému automobilu. Jeho instalace do vozidla se provádí pomocí systému Isofix, nebo - pokud vůz tyto konektory nemá - pomocí bezpečnostního pásu.
 
Naklápěcí opěrka hlavy
Naklápěcí opěrka hlavy je patentovaná technologie, která během spánku dítěte zabraňuje přepadnutí jeho hlavy dopředu. Zajišťuje tak, že je hlava stále v bezpečné zóně autosedačky. Nepostradatelným prvkem dětských autosedaček Solution je patentovaná 3poziční naklápěcí opěrka hlavy. Díky konstrukci opěrky je hlava dítěte nakloněná dozadu, což zabraňuje nebezpečnému přepadnutí hlavy dopředu během spánku. Při nárazu z boku tak zůstává citlivá oblast hlavy a ramen dítěte v bezpečné zóně autosedačky, tvořené hlavovými a bočními protektory, Kromě vylepšené pasivní bezpečnosti poskytuje patentovaná opěrka hlavy také dostatek pohodlí pro spánek.
 
Roste s dítětem
Solution T i-Fix je nastavitelný jak do šířky, tak do výšky. Je stejně bezpečný a pohodlný bez ohledu na aktuální fázi vývoje dítěte. Nastavení je velmi snadné, takže každý rodič může snadno přizpůsobit velikost sedačky výšce dítěte. Solution T i-fix roste společně s dítětem od 3 do 12 let. Výškově lze autosedačku nastavit do 12 pozic, přičemž hlavové a ramenní opěrky se při změně výšky automaticky nastaví do příslušné šířky, poskytující dítěti dostatek pohodlí. Důmyslné ovládání jednou rukou výrazně usnadňuje a urychluje nastavení výšky/šířky autosedačky.
Systém lineární ochrany L.S.P.
Systém ochrany proti bočním nárazům (L.S.P.) absorbuje síly působící na hlavu a ramena dítěte při srážce. Současně je absorbována kinetická energie těla, která je následkem nárazu, a hlavička dítěte zůstává v bezpečné poloze. Integrované protektory (jeden pro každou stranu) vyklopené na straně u dveří vozidla, snižují sílu bočního nárazu. Ve srovnání se stejnou autosedačkou bez vyklopeného protektoru, snižuje L.S.P. systém síly bočního nárazu o cca 25 %.
Energii absorbující skořepina
Účinně chrání při bočním nárazu a absorbuje síly působící na dítě během nárazu. Autosedačky Cybex se vyznačují odolnou skořepinu, která má absorpční vlastnosti.
 
Nastavení úhlu náklonu
Tato funkce vám umožní nejlépe přizpůsobit autosedačku do sedadla automobilu. V modelu Solution T i-Fix byl navržen speciální mechanismus, který umožňuje nastavit úhel opěradla. 
 
Ventilační systém a vysoce kvalitní látky
Speciální kanály v skořepině sedadla a prodyšné látky, ze kterých bylo vyrobeno čalounění, vytvářejí systém cirkulace vzduchu. Chrání vaše dítě před přehřátím nebo nadměrným pocením během letního období. Speciálně navržená 3D síťovaná struktura zlepšuje prodyšnost až šestkrát.
 
Připojení Isofix
Správná montáž je nutností - pouze pokud je sedadlo správně namontováno, všechny jeho funkce budou fungovat podle potřeby. Solution T i-Fix lze připevnit pomocí konektorů Isofix nebo pomocí bezpečnostního pásu vozidla. Isofix poskytuje větší stabilitu, a tím - zvyšuje úroveň bezpečnosti. Konektory lze je jednoduše složit, díky čemuž je možné autosedačku používat také ve vozidlech, která nejsou vybavena systémem ISOFIX

Vlastnosti :
CYBEX Safety Pads - CYBEX Safety Pads jsou součástí opěrky hlavy a během autonehody aktivně vedou hlavu dítěte do bezpečné zóny autosedačky.
Naklápěcí opěrka zad - Dokonale se přizpůsobí sedadlům ve vozidle.
Energii absorbující skořepina - Absorbuje síly nárazu a odvádí je pryč od dítěte.
Patentovaná naklápěcí opěrka hlavy
Automatické nastavení výšky a šířky (12 pozic)
Optimalizovaná Lineární ochrana při bočním nárazu (L.S.P. System Plus)
Systém ventilace vzduchu
ISOFIX Connect System
Látkové potahy lze prát v pračce při 30°C

Technické parametry:
délka: 390mm
šířka: 505mm
výška: 625 - 800mm
váha: 7,2 kg
ECE R129/03
 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Cybex
Váhová kategorie 15 - 36 kg
ISOFIX ano
Věková kategorie 3 až 12 let
Barva růžové
Odpovídá normě ECE R129 i-Size
Ochrana proti bočnímu nárazu ano
Snímatelný a pratelný potah ano
Hmotnost sedačky 7.2 kg
Zobrazit více parametrů