0 %
(0 hodnocení)
Garmin potápěčské počítače
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Garmin potápěčské počítače
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Descent Mk2i, GARMIN

Descent Mk2iTitanium Carbon Grey DLC, černý řemínekCHYTRÉ HODINKY S FUNKCEMI POTÁPĚČSKÉHO POČÍTAČE
Chytré, potápěčské, multisportovní GPS hodinky se safírovým sklem a sonarovou technologií SubWave.

 
Klíčové vlastnosti: 
Descent Mk2i jsou multisportovní chytré hodinky a potápěčský počítač v jednom. Sledujte zásoby vzduchu v láhvích a hloubku ponoru přímo na svém zápěstí.

- Sledování zásoby vzduchu ve více láhvích – sledujte zásoby i svého partnera
-
Podpora různých typů ponorů – Jedna či více směsí, CCR, Apnea, Anpea hunt

-
Záznam podrobných údajů o ponorech a ostatních sportovních aktivitách

-
Bezkontaktní platby Garmin Pay™, hudební přehrávač a notifikace z telefonu

-
Prohlížení a sdílení údajů o ponorech přes aplikaci Garmin Dive™

- Rozsáhlé možnosti nastavení spotřeby baterie, až 16 dní v režimu chytrých hodinek
VYSOKÁ ODOLNOST
Descent Mk2i jsou odolné hodinky s robustní konstrukcí, s barevným a skvěle čitelným displejem o velikosti 1,4 palce.
STYLOVÝ VZHLED
Odolné zpracování nijak nevylučuje stylový design. Ten je zde definován titanovou lunetou a barevným provedením tlačítek.
Potápěčský počítačSLEDOVÁNÍ ZÁSOBY VZDUCHU
Spárujte hodinky se sondou Descent T1 a sledujte tlak v až 5 lahvích. Komunikace sondy s hodinkami probíhá pomocí sonarové sítě SubWave™1.
TECHNOLOGIE SUBWAVE
Údaje jako zásoba vzduchu v láhvích, zbývající čas na základě zásob, míra spotřeby vzduchu a další lze přenášet přes sonarovou technologii SubWave. Dosah bezdrátové komunikace je maximálně 10 metrů.
REŽIMY PONORU
K dispozici je několik režimů potápění, například ponor s jednou směsí nebo více směsmi, režim s jednoduchým hloubkoměrem, klasický Apnea, Apnea Hunt a ponor s uzavřeným okruhem.
PŘIZPŮSOBENÍ REŽIMŮ
Ke každému režimu ponoru si lze přidat dodatečné obrazovky a zvolit si datové údaje, které jsou pro uživatele nejdůležitější.
PODPORA POZIČNÍCH SYSTÉMŮ
Podpora více satelitních systémů (GPS, GLONASS a Galileo) umožňuje příjem signálu v náročnějších prostředích, než by bylo možné pouze se systémem GPS. Můžete si také zaznamenat konkrétní místo ponoru a vynoření1.
ZÁZNAMY O PONORECH
Uložit lze v paměti hodinek až 200 ponorů – tyto je pak možné prohlížet a sdílet pomocí aplikace Garmin Dive.
KOMPATIBILNÍ S INREACH®
Hodinky je možné spárovat se satelitními komunikátory Garmin inReach – pokud bude inReach v pouzdru na potápění, můžete jej mít při ponorech vždy u sebe.Pro komunikaci přes inReach se však uživatel nesmí nacházet pod vodou.

 
Multisportovní hodinkyVYHODNOCENÍ VÝKONNOSTI
Využijte funkce pro vyhodnocení tréninku a výkonnosti, jako je například odhad VO2 max se zohledněním nadmořské výšky a teploty, odhad doby regenerace, měření běžecké dynamiky (vyžadován externí snímač) a další.
FUNKCE PACEPRO™
Jedinečná funkce Pacepro vám pomůže naplánovat tempo s ohledem na výškový profil trasy. Získáte tak skvělou pomůcku pro udržení ideálního tempa běhu.
PROFILY SPORTOVNÍCH AKTIVIT
K dispozici jsou všestranné sportovní funkce a samostatné profily pro trailový běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku a mnoho dalších.
ANIMOVANÁ CVIČENÍ
S hodinkami můžete jednoduše cvičit podle animovaných kardio tréninků, tréninků posilování, jógy a pilates, které se zobrazují na displeji. Vyberte si z přednahraných cvičení nebo si je stáhněte z deníku Garmin Connect™.
TOPOGRAFICKÉ A LYŽAŘSKÉ MAPY
Používejte při svých dobrodružstvích mapy TopoActive Europe a zobrazte si na nich názvy a obtížnosti sjezdovek ve 2 000 lyžařských středisek po celém světě.
SNÍMAČE ABC
Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) poskytující data o nadmořské výšce, barometr (Barometer) sledující počasí a tříosý elektronický kompas (Compass).
MĚŘENÍ TEPU ZE ZÁPĚSTÍ
Získejte celodenní údaje o svém srdečním tepu2 – včetně upozornění na vysoký nebo nízký tep. Sledujte například variabilitu srdečního tepu, podle které je určována míra stresu. Snímač dokáže měřit tep dokonce i pod vodou.
PULSNÍ OXYMETR
Snímač Pulse Ox3 změří, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá při sledování aklimatizace nebo kvality spánku.
CELODENNÍ SLEDOVÁNÍ DECHU
Sledujte svoji dechovou frekvenci v průběhu dne či během spánku nebo při provádění dechových technik a při aktivitách, jako je třeba jóga.
PODROBNÁ NAVIGACE
Správnou cestu vám pomůže najít podrobná navigace po trase,!
VÝPOČET OKRUŽNÍ TRASY
Zadejte požadovanou vzdálenost a získáte návrhy tras, které vás dovedou zpátky do počátečního bodu. Výpočet trasy podle oblíbenosti (Trendline™) zohledňuje při výpočtu tras jejich oblíbenost a nabídne nejpopulárnější trasy v okolí.
 Všestranné využitíBEZPEČNOSTNÍ FUNKCE
Pokud se dostanete do nebezpečné situace nebo hodinky vyhodnotí, že došlo k nehodě, funkce asistence a detekce nehod4 odešle údaje o vaší poloze vašim nouzovým kontaktům.
HUDEBNÍ APLIKACE
Uložte si až 2000 skladeb nebo využijte streamovací aplikace kompatibilních služeb, jako je například Spotify®, Deezer nebo Amazon Music. Připojte sluchátka přes Bluetooth® a poslouchejte hudbu kdekoliv.
GARMIN PAY™
Zjednodušte si placení v obchodech díky bezkontaktním platbám Garmin Pay. Pokud banka službu podporuje, můžete si svou platební kartu nasdílet do hodinek a platit bez nutnosti vytahovat peněženku z kapsy či batohu.
CHYTRÁ OZNÁMENÍ
Na hodinkách se mohou zobrazit přijaté e-maily, textové zprávy a různá upozornění. Stačí je mít spárované s kompatibilním zařízením.
OBCHOD CONNECT IQ™
Stáhněte si vlastní vzhledy displeje, přidávejte datová pole a získávejte doplňky z obchodu Connect IQ.
Vyberte si z nabídky stylových řemínků!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Garmin
Typ potápěčské počítače
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky