Popis

Djeco Pískování Oslňující ptáci

Kreativní sada pískování - Djeco - Oslňující ptáci
Kreativní set vhodný pro děti od 6 let. Originální sada obsahuje nejen písek, ale i tubičky s třpytkama, tato kombinace dodá obrázku ještě větší efekt. Děti podle návodu odlepují jednotlivé části obrázku a vysypávají barevným pískem. Díky praktickému otvoru v rohu krabičky se přebytečný písek jednoduše přesype zpátky do trubičky.
Vzniklý obrázek je možné zarámovat, vznikne tím originální dekorace do dětského pokoje.
Sada obsahuje:

4 předlohy (15*21cm)
9 kelímků s pískem
špachtly na odstanění fólie
2 tuby s třpytem
podrobný ilustrovaný návod

Velikost balení:

16,5*23*4cm

Co rozvíjí:
Vysypávání obrázku pískem rozvíjí u dětí kreativitu, představivost a zručnost. Čas, který rodiče věnují dětem kreativními hrami pomáhá v rozvoji jeho osobnosti.

Kvalita, originalita, dokonalé zpracování. Přesně takové jsou hračky a hry od francouzské značky Djeco. Pokud chcete pro své děti to nejlepší, vybírejte právě u Djeca. Značka Djeco sbírá řadu ocenění nejen po světě, ale i u nás. Některé její výrobky získaly prestižní ocenění Hračka roku či Správná hračka.
Djeco se specializuje na kvalitní dřevěné hračky, didaktické hračky a hry, kreativní sety pro malé i velké, puzzle s originálními ilustracemi, společenské hry a v neposlední řadě na luxusní designové doplňky do dětských pokojíčků.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Djeco
Věk od 6 let
Druh sady
Určení pro kluky a holky
Barva písku vícebarevné písky
Hmotnost 564 g
Motiv ptáčci