Popis

Dr. Schutz PU čistič 5 l

Aktivní čistící koncentrátna vinylové podlahy a jiné podlahoviny s PU/PUR povrchovou úpravou. Lze použít pro čištění při silném znečištění i pro každodenní čištění.

Charakteristika:

Vynikající vázání nečistot i u znečištění s obsahem mastnot.
Žádné vylouhování povrchu, žádná tvorba šedých závojů.
Čištění beze šmouh.
Splňuje požadavky normy DIN 18032 (kluznost) a DIN EN 14904 (tření) pro sportovní povrchy.

Čištění při silném znečištění:

Hrubé nečistoty zamést nebo vysát. Na silné znečištění zředit PU-čistič s vodou v poměru 1:10 (1 litr na 10 litrů vody), při malém znečištění doporučujeme koncentraci snížit podle stupně znečištění povrchu. Čistící roztok nanést na podlahu a po krátké době působení povrch vydrhnout kartáčem. U velkých ploch použít jednokotoučový rotační stroj SRP 1 s červeným padem nebo kartáčem. Rozpuštěné nečistoty odsát vysavačem na vodu nebo stáhnout gumovou stěrkou a odsát širokými savými mopy. Následně celou plochu přečistit čistou vodou až do úplné neutralizace.

Běžné čištění:

PU-čistič zředit s vodou v poměru 1: 200 (50 ml na 10 litrů vody) a podlahu tímto roztokem vytřít. Při použití v čistících automatech může být koncentrace zvýšena až na 1 : 400 (25 ml na 10 litrů vody).

Upozornění:

Choulostivé povrchy (např. dřevo, kov, nábytek) nepotřísnit čistícím roztokem.

Skladování:

Skladujte uzavřený v originálním obalu v chladu a suchu. Doba použitelnosti minimálně 24 měsíců od data výroby při skladování v originálně uzavřeném obalu. Uchovávejte uzamčený a mimo dosah dětí.
Zobrazit více

Parametry

Objem 5 l
Výrobce Dr-Schutz
Značka Dr. Schutz