0 %
(0 hodnocení)
Duotone kiteboarding
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Duotone kiteboarding
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Duotone Select SLS

Duotone Select SLS 2021

SLS znamená Strong Light Superior, a je novou devizou Duotone. Díky novému materiálu Textreme Innegra (kombinace Innegra a karbonu) jsou prkna lehčí, odolnější a líp eliminují vibrace, což dohromady značně zlepšuje jízdní charakteristiky.

Select SLS je stejně jak klasický Select určen především pro freeride, design prkna umožňuje velmi dobré spojení s vodou a poskytuje tak dokonalou kontrolu za jízdy a v otočkách. Step mono concave spodek zaručuje rychlost a velmi rýchly skluz. Technologie Space Flex, která ověřila svojí účinnost u loňského modelu, snižuje váhu prkna. Dokonalý POP při odrazu a měkké dopady dělají Select výbornou deskou pro old school a board off tricky. Je taky nejrychlejším prknem z celé nabídky twintupů Duotone, a nejvíc ze všech vyhovuje taky do vln, pokud vás baví občas si zajezdit menší vlny s twintipem.

Duotone Select SLS se liší od základní verze použitím inovačních materiálů. Select SLS je lehčí a o něco tvrdší než klasická verze Select, ovšem nový materiál Innegra tlumí vibrace, proto prkno poskytuje komfort za jízdy v chopových podmínkách. 

Technické charakteristiky Duotone Select 2021:

dokonalé freeride prkno;
Textreme Innegra- díky revolučnímu materiálu prkno je lehčí a pevnější, než klasická verze;
medium flex;
step mono concave;
grab rails pro pohodlné board off tricky;

Pozor! Prkno je dodáváno pouze se setem flosen. Combo (pady, poutka, grab handle, šrouby) se musi dokoupit jako samostatná položka. Na výběr jsou 2 základní možnosti:

Duotone Vario- pohodlné vázání za výhodnou cenu.
Duotone Entity- exkluzivní vázání s unikátním systémem, díky kterému ho můžete nastavit přesně na míru a nikdy se vám za jízdy neotevře. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Duotone kiteboarding
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty