0 %
(0 hodnocení)
Duotone kiteboarding
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Duotone kiteboarding
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Duotone Soleil SLS

Duotone Soleil SLS 2021

SLS znamená Strong Light Superior, a je novou devizou Duotone. Díky novému materiálu Textreme Innegra (kombinace Innegra a karbonu) jsou prkna lehčí, odolnější a líp eliminují vibrace, což dohromady značně zlepšuje jízdní charakteristiky.

Soleil SLS je novinka v řadě Duotone a je vyrobeno výhradně a exkluzivně pro naši hezčí a milejší půlku lidstva. Technici z Duotone spolu z kiterkami z celého světa těsně pracovali nad vývojem boardu, který bude nejlépe vyhovovat právě ženám a bude odpovídat jejím požadavkům. 

Soleil SLS, stejně jako klasická verze Soleil, je freeride prkno, které splní potřeby většiny kiterek. Je to board, které nejen zaručuje komfortní a rychlou jízdu, ale taky explozivní POP pro vysoké skoky a všechny typy oldschool tricků. Grab Rails pomohou vám sundat a držet prkno během board off tricků. 

Soleil má užší tvar a je průměrně měkké, což poskytuje pohodovou jízdu v chopu a stabilitu při odrazu do skoku. Perfektně stoupá a brzo jde do skluzu. Step Mono Concave spodek a Space Flex Tips (technologie, která se také používá u prkna Duotone Select) zaručí rychlost za jízdy a měkkost při dopadech. 

Duotone Soleil SLS se liší od základní verze použitím inovačních materiálů. SLS verze je lehčí a o něco tvrdší než klasická verze Soleil, ovšem nový materiál Innegra tlumí vibrace, proto prkno poskytuje komfort za jízdy v chopových podmínkách. 

Technické charakteristiky Duotone Soleil SLS 2021:

dokonalé freeride prkno pro ženy;
Textreme Innegra- díky revolučnímu materiálu prkno je lehčí a pevnější, než klasická verze;
soft to medium flex;
space flex technologie snižuje celkovou váhu prkna a stabilizuje prkno v podmínkách chopu;
carbon beam konstrukce snižuje váhu prkna a zlepšuje POP;
step mono concave;
grab rails pro pohodlné board off tricky;

Pozor! Prkno je dodáváno pouze se setem flosen. Combo (pady, poutka, grab handle, šrouby) se musi dokoupit jako samostatná položka. Na výběr jsou 2 základní možnosti:

Duotone Vario- pohodlné vázání za výhodnou cenu.
Duotone Entity- exkluzivní vázání s unikátním systémem, díky kterému ho můžete nastavit přesně na míru a nikdy se vám za jízdy neotevře. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Duotone kiteboarding
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty