0 %
(0 hodnocení)
Dynafit unisex all mountain 22/23 Skialpinistické lyže
0 %
(0 hodnocení)
Dynafit unisex all mountain 22/23 Skialpinistické lyže

Popis

Dynafit Seven Summits Plus 22/23

Skialpinistický set Dynafit Seven Summits+ W Ski Set určen přímo pro ženy. Je měkčí než pánská verze a celé balení obsahuje lyže Seven Summit, vázání Radical Long Travel a pásy Pomoca. Skialpinistický set určen přímo pro ženy obsahuje turistické lyže Seven Summits, které jsou léty osvědčenou klasikou ve flotile lyží Dynafit. Plné ABS bočnice zaručují nejlepší možný přenos síly na lyži. Bez ohledu na to, kam zamíříte, se Seven Summits jste ideálně vybaveni pro všechny typy sněhu a jakýkoli druh terénu. Ve srovnání s ostatními modely lyží Dynafit je díky rozšířenému poloměru otáčení Seven Summits lyže velmi shovívavá.
Celodřevěné jádro z topolu zároveň propůjčuje potřebný pop a hladkou jízdu bez vibrací. Rocker konstrukce na špičce a patě a vykrojení jsou také přizpůsobeny pro každou velikost lyží – unikátní vlastnost na trhu skitouring. To udržuje efektivní délku hrany stejně úměrnou každé velikosti, což umožňuje fungovat nezávisle na velikosti.
Lyže doplňuje pohodlné všestranné vázání Radical Long Travel. Boční piny Step-In usnadňují vstup do špičky o více než 30%. Současně zvyšují boční stabilitu při sjezdu. S Radical Long Travel jste nejen první na vrcholu, ale jste také první dole. Vázání má dvě výšky patky, které můžete rychle a snadno nastavit pomocí své hole pro pohodlný výstup. Tento model nabízí 50 mm v nastavení délky, což umožňuje přizpůsobení různým délkám skeletu. Hodnotu uvolnění lze plně nastavit jak příčně, tak vertikálně od DIN 4 do 10. Pro trochu větší bezpečnost na ledu nebo krustě lze k vázání připevnit haršajzny.
Stejně jako všechna vázání Dynafit bylo i Radical Long Travel vyvinuto a vyrobeno v Německu a je na něj poskytnuta doživotní záruka Dynafit.
Pásy Seven Summits POMOCA, které nabízí ideální vlastnosti přilnavosti a skluzu.
Klíčové vlastnosti:

Turistické lyže Seven Summits
ABS bočnice
Celodřevěné jádro
Rocker konstrukce na špičce a patě
Vázání Radical Long Travel včetně
Posy Seven Summits včetně
Průměrná šířka 84 mm

Zdarma odborná montáž vázání v našem Skialpshopu.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Dynafit
Určení unisex
Typ all mountain
Sezona 22/23
Skialpinistické lyže ano
Technologie Poplar Core, Single Radius, Constant Characteristics, Full Sidewall, C
Konstrukce ABS, Full Sidewall
Materiál jádra dřevěné
Zobrazit více parametrů