100 %
(1 hodnocení)
eliNeli
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
eliNeli
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

eliNeli Dětský dřevěný mixér s příslušenstvím

eliNeli je česká značka dřevěných hraček a nábytku s jedinečným barevným designem a se zahraniční výrobou. Produkty eliNeli rozvíjí kreativitu a pohybový potenciál dětí, skvěle zapadnou do interiéru a vrací se k tradičnímu materiálu — ke dřevu. Unikátní na značce je designová kombinace přírodních a pozdně letních až podzimních barev, které se hodí do minimalistického scandi interiéru, a které jinde nenajdete. To vše za velmi dostupné ceny.
Dětský mixér v setu s příslušenstvím, vyrobený z kvalitního přírodního dřeva, nesmí chybět v žádné dětské kuchyňce. Pomocí kuchyňského robota děti upečou lahodné sušenky, které pak mohou servírovat na čajovém dýchánku nebo posezení u kávy, pořádaného pro oblíbené panenky, plyšáky nebo rodiče. Dřevěný mixér v krásných barvách je edukativní hračkou, která umožňuje dětem napodobovat dospělácké činnosti bezpečným dětským způsobem. Děti si vyzkouší práci s mixérem, válet těsto, upéct lahodné sušenky, které jsou součástí setu. Balení obsahuje dřevěný mixér i další dřevěné příslušenství - mísu, destičku (tác), váleček, mouku i 2 lahodně vypadající sušenky. 
 

Proč vybrat tuto dřevěný mixér:

Kvalitní výroba - vyrobený z přírodního dřeva.
Krásné barvy - krásné barvy a elegantní design dodávají hračce lákavý vzhled.
Set mixér + příslušenství - v setu děti najdou parádní dřevěný mixér, mísu na míchání, tác (destičku), váleček, mouku i hotové sušenky.
Edukativní hračka - dřevěný mixér umožní dětem vyzkoušet si práci s kuchyňským robotem bezpečným dětským způsobem.
Hra i zdokonalování dovedností - při hře s mixérem (při přípravě těsta) děti napodobují dospělácké činnosti a to je velká zábava, zdokonalují motorické dovednosti, koordinaci očí a rukou, rozvíjí svou fantazii a kreativitu.
Do kuchyňky - dřevěný mixér by neměl chybět v žádné dětské kuchyňce. Bez tohoto kuchyňského pomocníka se neobejde žádná hospodyňka, obzvlášť, když s jeho pomocí děti upečou lahodně vypadající sušenky.
Bezpečná hračka pro děti - dřevěný mixér i dřevěné příslušenství jsou natřené bezpečnými, netoxickými, vodou ředitelnými barvami.

 
Technické parametry:

Rozměry: 16 x 10 x 21 cm.
Počet kusů v balení: 7.
Materiál: jalovcové dřevo, překližka.
Certifikáty: CE, 2009/48/ES, EN 71-1, EN 71-2 a EN 71-3.
Doporučený věk: od 3 let.
Upozornění: Součástí setu jsou dřevěné potraviny, které jsou hračkou a nejsou určené ke konzumaci.

Více o produktech eliNeli naleznete na: https://www.elineli.eu/cz/.
 
Často kladené otázky:
 
Je hračka bezpečná pro děti?
Dřevěný mixér eliNeli je testovaný, vhodný a bezpečný pro děti a vydrží vašim dětem dlouho. Splňuje požadavky směrnice o bezpečnosti hraček 2009/48/ES a normy o nezávadnosti a bezpečnosti hraček EN 71-1, 2, 3, kdy se testují mechanické a fyzikální vlastnosti, hořlavost i migrace určitých látek. Dětský dřevěný mixér otestoval a Certifikát o shodě (Osvědčení o shodě - CE) udělil technický a zkušební ústav. U dřevěného mixéru od eliNeli máte jistotu, že je pro vaše děti vhodný a bezpečný, je testovaný, k nátěru jsou požity netoxické, zdravotně nezávadné laky a barvy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce eliNeli
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky