0 %
(0 hodnocení)
eliNeli hvězdičky bílé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
eliNeli hvězdičky bílé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

eliNeli kapsář na postýlku šedý s hvězdami

eliNeli je česká značka dřevěných hraček a nábytku s jedinečným barevným designem a se zahraniční výrobou. Produkty eliNeli rozvíjí kreativitu a pohybový potenciál dětí, skvěle zapadnou do interiéru a vrací se k tradičnímu materiálu — ke dřevu. Unikátní na značce je designová kombinace přírodních a pozdně letních až podzimních barev, které se hodí do minimalistického scandi interiéru, a které jinde nenajdete. To vše za velmi dostupné ceny.
Kapsář, organizér, je praktickým pomocníkem, díky kterému vytvoříte úložný prostor přímo na dětské postýlce. Stačí jej jednoduše pomocí suchého zipu připevnit k rámu postýlky a hned máte 6 hlubokých kapsiček po ruce, připravených pro uložení drobných hraček, přebalovacích potřeb, dudlíku nebo láhve. Kapsář na postýlku v neutrální šedé barvě s bílými hvězdami snadno sladíte s dětským povlečením i vybavením v dětském pokojíčku. Kapsář je ušitý tak, aby byl vhodný a bezpečný i pro ty nejmenší, pohodlně se používal dětem i rodičům. Silné švy a kvalitní šití propůjčují kapsáři dlouhou životnost. V případě znečištění můžete kapsář vyprat v pračce. Organizér po vyprání rychle schne, zachovává si pružnost i tvar, nesráží se. 
 
Proč vybrat tento kapsář (organizér):

Kvalitní zpracování - organizér na dětskou postýlku je ušitý z kvalitní textilie s důrazem na detail.
Praktický pomocník - kapsičky na kapsáři slouží jako malé úložné prostory pro umístění přebalovacích potřeb i drobných hraček. Kapsičky jsou našité ve dvou řadách, v každé řadě 3 kapsičky.
Neutrální barva i motiv - kapsář v šedé barvě s bílými hvězdami je vhodný na jakoukoliv dětskou postýlku, pro holčičky i chlapce.
Drží tvar - hladký a pružný materiál drží tvar a neztrácí své vlastnosti ani po vyprání.
Silné švy - díky kvalitnímu šití a silným švům je kapsář odolný a poslouží vám i dětem opravdu dlouho.
Univerzální použití - upínání pomocí suchých zipů umožní organizér připevnit na téměř jakoukoliv dětskou postýlku. 
Snadná údržba, pratelný - v případě znečištění můžete kapsář (organizér) vyprat. Po vyprání rychle schne, drží tvar, nesráží se a je stále pružný a hladký.

 
TECHNICKÉ PARAMETRY:

Rozměr: 60 x 60 cm.
Materiál: 100% bavlna.
Barva: šedá s bílými hvězdami.
Údržba a čištění: Lze prát v pračce při teplotě nepřesahující 40 °C. Rychle schne, i po vyprání zůstává hladký, pružný, nesráží se.

Více o produktech eliNeli naleznete na: https://www.elineli.eu/cz/.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce eliNeli
Motiv hvězdičky
Barva bílé
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky