80 %
(3 hodnocení)
eliNeli
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
80 %
(3 hodnocení)
eliNeli
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

eliNeli Sada naučných hraček pro miminka

eliNeli je česká značka dřevěných hraček a nábytku s jedinečným barevným designem a se zahraniční výrobou. Produkty eliNeli rozvíjí kreativitu a pohybový potenciál dětí, skvěle zapadnou do interiéru a vrací se k tradičnímu materiálu — ke dřevu. Unikátní na značce je designová kombinace přírodních a pozdně letních až podzimních barev, které se hodí do minimalistického scandi interiéru, a které jinde nenajdete. To vše za velmi dostupné ceny.

Udržitelný e-shop není jen razítko u loga. Děkujeme, že s námi pečujete o životní prostředí.

kontrastní kartičky
Až do 4. měsíce věku vidí miminka černobílé spektrum barev. Proto se v tomto věku doporučují hračky v kontrastních barvách.
Kartičky v kontrastním provedení stimulují zrak miminka, aktivují pravou mozkovou hemisféru, zdokonalují okamžitou paměť.

duhový míček
Měkký duhový míček s chrastítkem je ideální hračkou pro hru na bříšku.
Ležení na bříšku, zvedání hlavičky a následné pasení koníčku je z hlediska vývoje velice důležité. Posiluje svalstvo a připravuje malé tělíčko na další vývojové fáze (na lezení, sezení a chůzi).
Položte míček před miminko tak, aby jej vidělo a dosáhlo na něj. Snahou podat si míček a prozkoumat jej miminko posiluje svaly.

dešťové korálky
Jak se zrakové vnímání miminka zdokonaluje, začíná vidět i barvičky, které jsou pro něj velkým lákadlem.
Krásné barvy stimulují zrak a podporují vizuální rozvoj. Při zatřesení chrastítkem nebo při jeho otáčení se korálky v jemných pastelových barvách přesýpají mezi jednotlivými patry a při tom jemně chrastí. Hra s dešťovými korálky stimuluje nejen zrak, ale i sluch. 

duhový váleček 
Dřevěný váleček v duhové barvě v sobě ukrývá dřevěnou kuličku, která vydává příjemný zvuk při každém pohybu nebo zatřesení válčkem.
Hra s dřevěným válečkem stimuluje smysly - zrak, sluch i hmat, rozvíjí motorické dovednosti, koordinaci očí a rukou, motivuje děti k pohybu, obzvlášť, když leží na bříšku a váleček umístíte tak, aby na něj miminko dosáhlo. 

otočný bubínek
Dřevěný otáčecí bubínek v jemných pastelových barvách, se zrcátkem je další hračkou, která je ideální pro hru na bříšku.
Při umístění bubínku před miminko, tak aby na něj dosáhlo, motivuje hračka k pohybu a prozkoumání. Uvnitř bubínku je navíc umístěna kulička, která při otáčení bubínku uvnitř příjemně chrastí.
Hra s otáčecím bubínkem rozvíjí motorické dovednosti, koordinaci očí a rukou, stimuluje smysl - zrak, sluch i hmat, posiluje svaly.

kouzelná krabička
Hra s kapesníčky je zábavná pro každé miminko, o to více, když jsou umístěny v kouzelné krabičce.
Vytahování, zkoumání, zastrkování, různé barvičky, to vše je pro miminko zábavnou hrou, při které zdokonaluje své dovednosti a učí se. Tato zábavná a bezpečná hračka naučí děti poznat rozdíl mezi plné - prázdné, uvnitř - venku.
Kouzelná krabička rozvíjí smyslové vnímání, rozvíjí jemnou motoriku, koordinaci očí a rukou, prostorovou představivost a logické myšlení.

 
Technické parametry:

Edukativní box obsahuje: kontrastní kartičky, duhový míček, dešťové korálky, duhový váleček, otočný bubínek, kouzelnou krabičku, popis hraček a návody ke hře v českém a anglickém jazyce.
Rozměry boxu: cca 32 x 26 x 14 cm.
Materiál: jalovcové dřevo, bukové dřevo, překližka, látka, papír.
Materiál - míček: 100% polyesterové vlákno (látka i výplň).
Doporučený věk: od narození do 6 měsíců věku.
Tip: Edukační boxy u nás najdete pro různé věkové skupiny. Tento, pro děti ve věku 0 - 6 měsíců, a další pro děti ve věku 7 - 12 měsíců, 13 - 18 měsíců, 19 - 24 měsíců, 25 - 36 měsíců a pro děti starší 36 měsíců. Edukační box vám usnadní výběr dárku, obsahuje vždy nejvhodnější soubor hraček a her pro děti v daném věku.
Více o produktech eliNeli naleznete na: https://www.elineli.eu/cz/

Prohlédněte si Box s edukativními hračkami pro děti ve věku 0 - 6 měsíců:
Zobrazit více

Parametry

Výrobce eliNeli
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky