0 %
(0 hodnocení)
NNN na bruslení Fischer unisex 23/24
0 %
(0 hodnocení)
NNN na bruslení Fischer unisex 23/24

Popis

Fischer Carbonlite Skate 2023/24

Nové běžkařské boty Carbonlite Skate, které vychází ze světového poháru, mají nižší hmotnost a lepší výkon i pohodlí. Nová manžeta a komín CARBON FUSED spolupracují s vylepšenou vnitřní botičkou a systémem šněrování pro optimální přenos energie a kontroly.

Technologie

INTEGRAL CARBON CHASSIS
Vnější podrážka, stélka a postranní stabilizační prvky zhotovené z jednodílné karbonové struktury. Pro dosud nedosažitelnou lehkost při optimální stabilitě a přenosu síly.

CARBON FUSED TECHNOLOGY
Ergonomicky tvarovaný kloub a výztuž paty vyrobené z polymerové struktury s karbonovými vlákny, přináší působivý přenos sil, nízkou váhu a perfektní usazení nohy v botě.

FISCHER SPEED LOCK SYSTEM
Nový revoluční rychlouzávěr s minimální velikostí a hmotností. Jednoduše utáhnout šněrovadla a je to. Systém spolehlivě drží šněrování.

HINGED POLYMER CUFF
Ergonomická manžeta pro lepší boční držení při zachování dobré volnosti pohybu dopředu i dozadu. Rovnoměrné rozložení tlaku díky výplni EVA. Jednoduchá úprava pomocí suchého zipu.

INTERCHANGEABLE CUFF
Šroubovaná manžeta umožňuje snadnou údržbu i přizpůsobení pokud je požadována jiná velikost. Šroub Torx T20 z nerezové oceli s plochou hlavou M4x8 mm je proti uvolnění zajištěn Loctite blue.

EASY-FIX VELCRO
Snadno vyměnitelný pásek na suchý zip.

SEAMLESS UPPER
Bezešvé spoje na svrchním materiálu nejsou jen otázkou estetiky, ale poskytují také nejlepší ochranu proti vodě a vysokou odolnost proti opotřebení.

SEALED ZIPPER
Speciálně izolovaný systém zdrhovadla udržuje vlhkost a mokro spolehlivě venku.

HEEL FIT STRAP
Umožňuje individuální nastavení šířky paty. Zajišťuje optimální držení a usazení paty v botě.

ZERO PLAY HINGE
Nová konstrukce kloubu Zero Play Hinge nabízí excelentní stabilitu a bocní oporu, zároven umožnuje plnou predo-zadní pohyblivost.

INTERNAL MOLDED HEEL CAP
Uvnitř ležící, anatomicky tvarovaný opatek. Velmi lehce a individuálně tepelně tvarovatelný.

EASY ENTRY LOOPS
Praktická obouvací poutka a široce se otevírající konstrukce garantují jednoduché a pohodlné nazutí.

EXTENDED FIT SYSTEM
Duální systém vložek se může optimálně přizpůsobovat rostoucím nohám. Vyjmutím přídavné vložky se získá dodatečný objem.

THERMO INSOLE
Vnitřní vložka s flísovým povrchem a aluminiovou vrstvou pro ideální tepelnou izolaci.

FISCHER FRESH
Fischer Fresh zatočí s nepříjemným zápachem: zajišťuje dlouhotrvající čerstvost běžecké boty a nabízí i po mnohočetném použití neutrální vůni a příjemné klima.

THERMO MOULDABLE DESIGN
Boty vybavené technologií TMD jsou připraveny k přizpůsobení na míru. Všechny materiály použité pro svršek boty jsou tvarovatelné pomocí speciálních nástrojů a působením tepla, což usnadňuje práci servisním pracovníkům a technikům. Optimalizováno pro spotřebitele s individuálními ortopedickými potřebami, jako je hallux valgus nebo ganglions.

LACE COVER
Kryty šněrování zvyšují ochranu proti sněhu a přinášejí pocit pohodlí a tepla.

NYLEX LINING
Hřejivá podšívka s vysokou odolností proti opotřebení.

MADE IN EU
Boty na běžky „made in Europe“ znamenají tu nejvyšší kvalitu a jejich výroba a doprava je ekologicky šetrnější.

PVC-FREE
U bot označených logem 100% PVC free je zcela vypuštěno používání PVC (polyvinylchloridu). To je dobré pro životní prostředí i uživatele.
Zobrazit více

Parametry

Typ vázání NNN
Typ použití na bruslení
Výrobce Fischer
Určení unisex
Modelová řada 23/24