Popis

Fischer JR Combi 2023/24

Běžková obuv NNN Fischer Combi Jr je navržena podle modelů combi pro dospělé a přizpůsobeny pro dětské končetiny. Disponují manžetou se stahovací páskem na suchý zip a pohyblivým kloubem.
 
Materiál:

svršek je vyroben z kombinací systetických materiálů
Comfort Guard Insulation: velmi lehký, vodu odpuzující izolační materiál pro zvýšenou tepelnou ochranu v oblasti špičky a prstů u nohou
Triple F: Speciální membrána, která zaručí perfektní klima uvnitř boty. Je prodyšná, odvádí vlhkost a udrží tak nohy v suchu a teple

Popis a vlastnosti:

Ankle Support Cuff ASC3 - bočně stabilní, dopředu pohyblivá: nově vyvinutá opěra kotníků s kloubem pro optimální přenos síly , individuální úprava pomocí Powerstrap
Injected Exterior Heel Cap - Dobré upevnění paty a robustní ochrana v jednom: vně ležící opatek pro ještě lepší přenos síly.
Fischer Speed Lock - Nový revoluční rychlouzávěr s minimální velikostí a hmotností. Jednoduše utáhnout šněrovadla a je to. Systém spolehlivě drží šněrování.
Thermo Fit - Tepelně tvarovatelná pěnová výplň s vynikajícími tepelně izolačními vlastnostmi, která se dokonale přizpůsobí tvaru nohy
Velcro Strap - Snadno nastavitelné zapínání na suchý zip
Lace Cover - Kryty šněrování zvyšují ochranu proti sněhu a přinášejí pocit pohodlí a tepla
Sealed Zipper - Speciálně izolovaný systém zdrhovadla udržuje vlhkost a mokro spolehlivě venku.
Fischer Fresh - zatočí s nepříjemným zápachem: zajišťuje dlouhotrvající čerstvost běžecké boty a nabízí i po mnohočetném použití neutrální vůni a příjemné klima.
Comfort Guard - Velice lehký, vodu odpuzující izolační materiál se stará o zvýšenou tepelnou ochranu v oblasti špičky a prstů u nohou.
Podrážka: Turnamic® Perfomance - robustni a plochá konstrukce pro sportovní styl, umožňuje delší skluz díky vynikající stabilitě. 2K-Desmopan® mix materiálů pro skvělý výkon.

Tvrdost podrážky: soft
Norma podrážky pro vázání: NNN
Zobrazit více

Parametry

Typ vázání NNN/Prolink/Turnamic
Typ použití kombinované
Výrobce Fischer
Určení detské/juniorské
Modelová řada 23/24