100 %
(4 hodnocení)
HWKITCHEN
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(4 hodnocení)
HWKITCHEN
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

HWKITCHEN Klon Arduino UNO R3 (Micro USB) + USB kabel HW395

pro začátek vám postačí
Klon Arduino UNO R3 je deska na bastlení s mikrokontrolérem ATmega328P. Vývojová deska obsahuje 14 digitálních I/O pinů (z toho může být 6 použito jako PWM výstupy), 6 analogových vstupů, 16 MHz krystalový oscilátor, připojení pomocí micro USB, napájecí konektor, ICSP čtečku a resetovací tlačítko.
Klon Arduino UNO R3 vychází z originální desky Arduino UNO Rev3. Hlavní výhodou Arduino UNO R3 je konektor Micro USB, který je hodně používaný s mobilními telefony. Pro připojení k počítači postačí tedy kabel, který normálně používáte pro nabíjení mobilu, a můžete začít bastlit. Na desce nalezete vyvedené pájecí otvory pro napájení, UART a I2C, to usnadní připojení rozšiřujících modulů. Všechny signály na propojovacích konektorech Arduino desky mají také vyvedeny pájecí otvory pro připájení vodičů. To je výhodné, pokud chceme desku trvale připojit do Arduino projektu. Použitý mikrokontrolér je v provedení SMD a tak není možné ho snadno vyměnit. Na rozdíl od originální desky Arduino UNO je tento klon osazen USB převodníkem CH340G.
Poznámka: USB kabel délky 50 cm je součástí balení. Arduino klony jsou vhodné pro zkušenější Arduino bastlíře! Před připojením desky k počítači nainstalujte driver pro USB převodník CH340G.
Pozor! Nepřekračujte maximální dovolené vstupní napětí 14 V!
Vlastnosti Arduino klonu UNO R3

Konektor Micro USB pro připojení k počítači
Vyvedené signály pro napájení, UART a I2C
Indikační LED pro RX, TX, ON, L
Tlačítko RESET
USB kabel délky 50 cm součástí balení

odkazy pro Arduino uno klon

Arduino klony - CO TO JE? KOUPIT ČI NEKOUPIT?
Zobrazit více

Parametry

Výrobce HWKITCHEN
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky