Popis

ISO střílecí hra s míčky ve vzduchu Hover Blast

Pistole s pohyblivým terčem je praktická, lehká pistole s odpalovací pružinou pěnové náplně. Tato sada představuje skvělou zábavu nejen pro chlapce, ale i pro celou rodinu. Terč obsahuje polystyrenové míčky, které se díky vzduchovéme mechanismu vznášejí. Principem hry je trefit pohybující se míčky. Na terči je posuvné, třípolohové tlačítko, kterým se terč vypne nebo lze jím nastavit dvě úrovně obtížnosti. Všechny zelené části terče a pistole ve tmě svítí. Stači je jen nechat na denním světle nebo pod lampou a díky tomu je možné hrát i ve tmě. Tato hra poskytne skvělou zábavu při turnaji s kamarády nebo s rodinnou.
Navod na Použití: Do přední části pistole zasuňte zásobník s náboji tak, aby zásobník byl pod hlavní pistole. Vložte jeden do hlavně pistole s oranžovým hrotem směrem ven. Po nabití natáhněte vrchní část pistole směrem k sobě tak, abyste slyšeli cvaknutí.
Upozornění: Terč doporučujeme používat výhradně pod dozorem dospělé osoby. Terč je vhodný ke hře pouze v interiéru. Nikdy nemiřte pistolí na jinou osobu nebo zvíře, může dojít k poranění. Pistole nabíjejte opatrně směrem do bezpečného prostoru.
Hračka je vhodná pro děti od 6 let.
Obsah balení:

1x levitační terč
5x nástavec na míč
1x pistol
1x zásobník na náboje
12x náboj
9x polystyrenová míč

Technická specifikace:

Materiál terče a pistole: ABS plast
Materiál míče: polystyren
Rozměry terče: 33 cm x 21,5 cm x 11 cm
Zelené části ve tmě svítí
Napájení: 4x LR 14-1,5V baterie (nejsou součástí balení)
Zapínání: posuvné tlačítko ON / OFF + dva stupně obtížnosti
Hudební kulisa
Používejte výhradně pod dozorem dospělé osoby
Nikdy nemiřte na jiné osoby nebo na zvířata
Zobrazit více

Parametry

Výrobce ISO
Druh střelné zbraně
Sady ano
Věk od 5 let
Material plastové
Určení pro kluky
Značka Kruzzel