86 %
(15 hodnocení)
knihy Janod 68 ks 3 let dřevěné
86 %
(15 hodnocení)
knihy Janod 68 ks 3 let dřevěné

Popis

Janod magnetická kniha Dopravní prostředky

Janod Magnetibook Dopravní prostředky - kreativní hračka pro malé milovníky dopravy
Janod Magnetibook Dopravní prostředky je magnetická hračka, která představuje ideální kombinaci zábavy a vzdělávání. Tento produkt je výsledkem dlouholeté práce renomovaného výrobce Janoda, který je známý svou kvalitou a inovativním přístupem k výrobě dětských hraček.
Magnetibook je navržen jako kniha, která se otevírá a odhaluje magnetickou plochu pro hraní a úložný prostor pro magnetické dílky. Tato hračka je určena pro děti ve věku od 3 do 8 let a je ideální pro malé milovníky automobilů a dalších dopravních prostředků.
Kreativní zábava a vzdělávání v jednom
Janod Magnetibook Dopravní prostředky nabízí dětem možnost skládat nejrůznější obrázky podle modelu nebo podle jejich vlastní představivosti. Tato hračka obsahuje 18 karet s vzory a 50 magnetických kusů, které děti mohou použít k vytváření různých scén a obrázků.
Děti tak mohou projevit svou kreativitu a zároveň se učí rozpoznávat různé dopravní prostředky a jejich části. Tato hračka tak přispívá k rozvoji jemné motoriky, prostorové orientace a logického myšlení.
Praktický design pro pohodlné hraní a skladování
Janod Magnetibook Dopravní prostředky je navržen tak, aby byl co nejpraktičtější. Jeho kompaktní rozměry a lehká váha umožňují snadné přenášení, takže se může stát oblíbeným společníkem na dlouhých cestách nebo návštěvách.
Vnitřní úložný prostor poskytuje dostatek místa pro všechny magnetické dílky a karty s vzory. Díky tomu je hračka po hraní snadno uklizená a všechny součásti jsou vždy na svém místě.
Kvalitní materiály a bezpečné barvy
Janod Magnetibook Dopravní prostředky je vyroben z vysoce kvalitních materiálů, které zaručují jeho dlouhou životnost. Všechny použité barvy jsou neškodné a splňují nejpřísnější bezpečnostní normy.
Tato hračka je tak nejen krásná a zábavná, ale také bezpečná a odolná. Je to nadčasový produkt, který bude mít rád několik generací a který se může stát skvělým dárkem pro každé dítě.
Janod Magnetibook Dopravní prostředky je skvělou volbou pro všechny, kdo hledají kvalitní, vzdělávací a zábavnou hračku pro své děti. Je to produkt, který nabízí nekonečné možnosti hraní a učení, a který zároveň splňuje nejpřísnější požadavky na kvalitu a bezpečnost.
Zobrazit více

Parametry

Typ knihy
Výrobce Janod
Počet kusů 68 ks
Věk od 3 let
Materiál dřevěné