0 %
(0 hodnocení)
Jet Dryer nerez , chrom lesklý 5.7 kg 75 dB Automatické vypnutí

Popis

Jet Dryer AIRTAP hranatá chrom

 

 

Kombinovaná automatická baterie a vysoušeč rukou, díky které si jednoduše umyjete a osušíte ruce na jednom místě. Nejsou potřeba ubrousky, ani další sušící zařízení, zabírající prostor v místnosti. Zajišťuje nejvyšší standard hygieny a komfort.

Inovativní sušení rukou

Díky zabudovanému vysoušeči rukou Jet Dryer v umyvadlové baterii AIRTAP se už nemusíte po umytí rukou přesouvat k vysoušeči popř si utírat ruce papírovými ubrousky. Své ruce si pohodlně umyjete a vysušíte během 10-15 vteřin na jednom místě – přímo v umyvadle.

Baterie disponuje bočními rameny s podélnými tryskami, které stírají vodu z rukou proudem vzduchu rovnou do umyvadla. Podlaha, tak zůstává suchá a maximálně bezpečná.

Snadné a hygienické použití

Hygienické mytí a sušení rukou – jednoduché, rychlé a pohodlné. Své ruce jednoduše vložíte doprostřed pod vodovodní baterii, automaticky začne téct voda o předem nastavené teplotě. Po stranách baterie se nachází dvě trysky vysoušeče. Spuštění vysoušeče je rovněž bezkontaktní, stačí pod trysky vsunout ruce a dle potřeby je osušit.  

Odolný a kompaktní

Účinné vysokorychlostní sušení rukou ve spojení dvou zařízení do jednoho, jako nejkomfortnější řešení. Tělo baterie je bytelné a vyrobeno z chromované oceli. Jednotka vysoušeče je bezpečně skryta pod umyvadlem, a tak i chráněná proti případným vandalům. Kombinovaná baterie s vysoušečem, šetří místo na toaletách. Provoz na toaletách je rychlejší, bez prodlev a čekání, protože každé umyvadlo disponuje vlastním vysoušečem.

Hepa filtrace

Vysoušeč Jet Dryer AIRTAP je vybaven Hepa filtrem (H13), který zajišťuje nejvyšší stupeň hygieny. Vzduch procházející vysoušečem je pročišťován filtrem se zachycením až 99.9 % bakterií a virů.

Čistá a bezpečná podlaha

Ruce jsou osoušeny rovnou v umyvadle, takže podlaha zůstává stále suchá, (bez kapek nebo kaluží jako pod nástěnnými vysoušeči), nehrozí tak uklouznutí a případné zranění. Odpadá starost s vynášením košů, eliminuje se používání papírových utěrek a ubrousků.

Bezpečný provoz

Vysoušeč Jet Dryer AIRTAP je kromě ochrany proti zkratu a přetížení vybaven také funkcí auto stop (zabudovaný časovač). V případě příliš dlouhého provozu se automaticky vypne. Vysoušení je vypnuto po 45 sekundách nepřetržitého provozu, vodovodní baterie po 60 sekundách provozu.

Nastavitelná teplota vody

Přesnou teplotu vody z baterie zajišťuje zabudovaný termostatický směšovací ventil. Pomocí otočné hlavice regulace na levém boku motorové jednotky lze jednoduše nastavit požadovanou výstupní teplotu. S automatickým směšovacím ventilem je tak udržována konstantní teplota vody, bez ohledu na případné teplotní výkyvy ve vodovodním řádu.  

Jednoduchá montáž

Instalace a montáž baterie nevyžaduje nutnost stavebních úprav. Jednotka vysoušeče se jednoduše připevní na zeď pod umyvadlo nebo do umyvadlové skříňky.

 

Technické parametry

Způsob upevnění jednotky
Postavení pod umyvadlo/ nástěnná

Způsob upevnění baterie
Do otvoru umyvadla

Materiál krytu jednotky
Bílý ABS plast

Materiál těla baterie
Nerezová ocel

Povrchová úprava- barevné provedení
Chrom lesklý

Hlučnost - hladina zvuku
75 dB

Ovládací prvky
Teplota vody mixovacím ventilem

Indikace stavu
Ne

Spouštěcí systém (zapínání, ovládání)
Automatický- infračervený senzor

Spínací vzdálenost
8-12 cm

Ohřev vzduchu
Automatický dle okolní teploty

Změna rychlosti motoru/ proudu vzduchu
1 rychlost

Proud vzduchu
95 m/s

Provozní teplota
5-65℃

Standardní filtr vzduchu
Ne

HEPA filtr
Ano

Třída HEPA filtru
H13

Vhodná teplota vody
0-80 °C

El. specifikace

Vstupní napětí
220-240 V

Frekvence
50/60 Hz

Příkon
1 200 W

Výkon topného tělesa
Bez ohřevu vzduchu

Výkon Motoru
700 W

Typ motoru
DC bezuhlíkový motor

Proudový odběr
5,5 A

Pohotovostní režim - standby
< 2 W

Napájecí kabel
Zástrčka CEE 7/7

Délka napájecího kabelu
75 cm

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jet Dryer
Barva nerez , chrom lesklý
Hmotnost 5.7 kg
Hlučnost 75 dB
Automatické vypnutí ano
Výkon 0.7 kW
Příkon 1200 W
Výška 14.1 cm
Šířka 26 cm
Hloubka 17.5 cm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty