0 %
(0 hodnocení)
Jinbei 0.76 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
Jinbei 0.76 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Jinbei DE 250

Jinbei DE 250 je sice základním, ale kvalitním studiovým bleskem s velmi jednoduchým ovládáním a zajímavou cenou. Ačkoli se jedná o vstupní model do světa blesků, nabídne vám vše, co jako fotograf potřebujete. 250Ws výkon s GN 55 je dostačující na běžnou studiovou práci. S těmito blesky nasvítíte portrét, poloportrét i menší produkt. 

 

- výkon 250 Ws, GN 55

- velmi malé tělo s minimální váhou

- interval mezi záblesky 0,5 - 1,3 s

- nastavení výkonu 1/1 - 1/32

- krátká doba hoření výbojky 1/2000 - 1/800 (t=0,5)

- 5W LED modelační světlo pro osvětlení scény

 

Pro koho je tento blesk určen? 

DE 250 je perfektní volbou pro všechny hobby fotografy, kteří se se studiovými blesky chtějí naučit. Použijete je ale i jako pokročilejší fotograf, který nepotřebuje vysoký výkon, ale naopak ocení malé tělo a velmi snadné a rychlé ovládání. Tyto blesky najdou využití v domácích ateliérech, malých produktových studiích a využívají se také jako světlo do fotokoutku. 

 

Výkon blesku

Výkon je plynule regulovatelný v rozmezí 6F stop (1/1 - 1/32). Doba hoření výbojky se pohybuje v rozmezí 1/800 - 1/2000 s (t=0,5) a zajišťuje perfektně ostré fotky s reálným podáním barev. Znovunabytí blesk zvládne za 0,5 - 1,3 sekundy, v závislosti na nastavené síle záblesku. I s takto malým světlem můžete fotit ve velmi rychlém sledu fotek. 

Pilotní žárovka je zde, stejně jako u větších světel, řešena LED čipem s výkonem 5 W. Ten je srovnatelný s 50W halogenovou žárovkou a postará se o dostatečný osvit scény během focení. 

 

Ovládání a synchronizace s fotoaparátem

Odpalování blesku je možné dvěma způsoby. 

- Přes synchro konektor - blesk má na zadním panelu 3,5mm vstup (jack) pro bezdrátové odpalovače. Použít můžete libovolné odpalovače s tímto konektorem. Pokud chcete blesk použít v ekosystému Jinbei, doporučujeme k němu přikoupit tento přijímač.
 

- Přes foto diodu (IR čidlo) - díky čidlu se blesk zvládne “odpálit” na základě záblesku z jiného blesku ve studiu. 

 

Světelné modifikátory

Blesky tohoto typu se primárně používají se studiovými deštníky. Výbojka blesku je vnořena do jeho těla, které tak funguje jako malý reflektor. Ten nejen světlo usměrňuje před sebe, ale zajišťuje, že mu neubývá výkon. Světlo už tak není potřeba směrovat, stačí jen změkčit nebo odrazit o fotografický deštník. Držák deštníku je integrovaný do blesku.

 

Konstrukce

Blesk je navržen tak, aby byl co nejmenší a nezabíral místo nejen během focení, ale i během transportu a skladování. Jeho rozměry jsou pouhých 195 x 95 x 155 mm. Nízká je i váha 760 g. Tělo blesku je vyrobeno z tvrzeného plastu, který chrání elektroniku před poškozením během převážení. Blesk lze uchytit na jakýkoli studiový stativ. Držák blesku je zesílený aby udržel nejen blesk samotný, ale i příslušenství na něm nasazené, v libovolné poloze. 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Jinbei
Hmotnost 0.76 kg
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky