Popis

K2 Alexis 90 Boa

Kolečkové brusle K2 Alexis 90 BOA jsou jedny z našich nejoblíbenějších fitness bruslí . Skloubují v sobě klasický fitness model bruslí a tréninkově laděná 90mm kolečka. Ty dělají z tohoto modelu ideální tréninkový prostředek.
 
 
90mm kolečka ti umožní bruslit delším skluzem a jsou ideální i na delší tratě. Skvělý způsob, jak se dostat do formy. Alexis 90 BOA je ideální pro mírně pokročilé a pokročilé bruslařky.
Technologie boty K2 Softboot ti zaručí nadstandardní pohodlí . Brusle K2 jsou jednoduše jako bačkůrky. Womens Fit zprostředkuje sezení na noze s ohledem na specifika dámské nohy. Brusle si dotáhneš prostřednictvím systému lanek v kolečku BOA . Dotažení s BOA je extra rychlé, spolehlivé a rovnoměrné podél celé boty. Narozdíl od standardních šňůrek si ho můžeš dotáhnout i během jízdy , když je tvoje klipsna zapnutá. Společnost BOA navíc na dotahování poskytuje celoživotní záruku. Pevné sezení na kotníku dotvoříš nakonec klipsnou. Kotník bruslí Stability Cuff plus ti kotník podrží i během těžkého tréninku. Hliníkový rám DC aluminium frame přenese maximum energie z odrazu. Jeho rozměr pojme 90mm kolečka a menší. Kolečka: 90mm / tvrdost 83A
Šňůrky: BOA systém
Rám: DC aluminium 4x90mm Ložiska: ILQ 7
Kotník: Stability Cuff Brzda: ano, lze odejmout
Rysy: BOA System, Stability Cuff, rám DC Aluminum
Zobrazit více

Parametry

Výrobce K2
Ložiska ILQ 7
Určení dámské
Brzda ano
Kategorie fitness
Velikost koleček 90 mm

Podobné produkty