Popis

Kaabo Mantis 10 Plus V2 CZ Edition

Mantis se vyznačuje minimalistickým designem, který je kombinován s vysokou kvalitou použitých materiálů, nízkou hmotností konstrukce, pohodlím při používání a velmi dobrými parametry. Je ideální pro jízdu po městě a poskytne každému uživateli vynikající pohodlí při řízení a poskytne nezapomenutelné chvíle. Vyzkoušejte Kaabo Mantis a nechte se pozitivně překvapit!
Kaabo Mantis 60V 18,2Ah má motory 2x1000W. Umožňuje dosáhnout rychlosti až 50 km / h. Lithium-iontová baterie s kapacitou 60V 18,2Ah vám umožní překonat vzdálenost až 75 km. Doba nabíjení baterie je 9 hodiny. Zařízení váží pouhých 30 kg, což není mezi prémiovými koloběžkami velká váha. Konstrukce je vyrobena z vysoce kvalitních materiálů, můžeme to vidět a cítit sami během první jízdy. Každý uživatel bude určitě spokojen!
Konstrukce kola a tlumení nárazů
Nafukovací 10 palcová kola s duší zajistí pohodlí při jízdě po městě. Pro zvýšení bezpečnosti a pohodlí má vpředu i vzadu pružinové tlumiče, které jsou ideální pro mnoho nerovností na silnici.
Brzdy
Zařízení má dvě přední a zadní semihydraulické, kotoučové, elektrické (EABS) brzdy. To vše znamená, že máme záruku bezpečnosti při používání, a to i v extrémních situacích.
Řídítka a skládání
Koloběžka má perfektně tvarované velké řídítka, díky kterým můžeme koloběžku pohodlně používat mnoho hodin. Rukojeti jsou vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, což dále zvyšuje pohodlí při používání. Skvěle padnou do ruky.Skládací mechanismus řídítek se velmi snadno používá a hlavně je velmi odolný. Díky tomu si můžeme být jisti, že můžeme zařízení snadno přesunout na jakékoli místo.
Světla
Dvě přední bílá LED světla dostatečně zlepšují viditelnost na silnici, stejně jako červená světla na zadním kole. Další výhodou, díky níž nás všichni vidí na silnici, jsou modré pruhy LED na bocích vozidla. 
Displej a nastavení
Displej umožňuje sledovat parametry koloběžky. Ukazuje mimo jiné rychlost, jakou se pohybujeme, nebo úroveň nabití baterie. Díky tlačítkům nainstalovaným vedle něj můžeme změnit nastavení zařízení.

Systém řízení baterie (Battery Management System, zkráceně BMS)
Pro zlepšení výkonu a pro prodloužení živostnosti baterií používá Kaabo inteligentní systém správy baterií. Tento systém monitoruje baterii a řídí její nabíjení a vybíjení.

Měření v reálném čase společně s přesný odhadem stavu každého článku baterie pomáhají maximalizovat účinnost využití baterie. Když například brzdíte, může tak baterie absorbovat co nejvíce energie, aniž by ji to poškodilo. Při akceleraci může poskytnout více energie k dosažení většího zrychlení bez poškození baterie. Současně může také zajistit, aby koloběžka neztratila energii v důsledku podpětí, nebo přepětí během jízdy.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kaabo
Výkon 3200 W
Hmotnost 30 kg
Nosnost 120 kg
Max. rychlost 60 km/h
Dojezd 75 km
Chopper ne
Se sedlem ne
Kapacita baterie 18200 mAh
Skládací ano
Pro dva ne
Stupeň krytí IP IPX5
Barva černé
Odpružené ano
Rozměry 1 267 mm (V), 560 mm (Š), 1 230 mm (H)
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty