97 %
(9 hodnocení)
Singing rock 380 g 51 - 62 cm Přilby Pracovní

Popis

Kask Plasma AQ

Přilba Kask Plasma AQ je výborně padnoucí pracovní přilba certifikovaná dle EN 397 pro výškové práce. Jedná se o odvětranou přilbu v jedné univerzální velikosti s podbradním páskem, osazenou klipy pro připevnění čelové svítilny. Přilba je kompatibilní s obličejovým štítem Kask Visor V2 a celoobličejovým štítem Kask Visor FF. Je možné k ní připojit mušlové chrániče sluchu Kask, i jiné typy. Pro připojení sluchátek je nutné použít adaptér Kask. Přilba Kask Plasma AQ se vyrábí v devíti barevných variantách. Primárně je určená pro pracovníky ve výškách, velmi oblíbená je také mezi hasiči – lezci.
Vlastnosti:

odvětrání - maximální odvětrání hlavy díky deseti ventilačním otvorům. Ergonomie přilby zaručuje vysokou prodyšnost přilby.
olipy pro připevnění čelové svítilny - přilba je vybavena čtveřicí silných nylonových klipů, které umožňují nasazení všech čelových svítilen na trhu vybavených pružným hlavovým páskem.
protiprachová zábrana - větrací otvory jsou kryty hliníkovou mřížkou, která zabraňuje pronikání nečistot, ale zachovává prodyšnost vzduchových průduchů.
podbradní pásek dle CE EN 397 - přilba Kask Plaska AQ je vybavena čtyřbodovým podbradním páskem s rychlozapínací sponou v souladu s normou EN 397. Pásek lze jednoduše nastavit dle potřeby uživatele.
systém pro připevnění k postroji - na podbradním pásku přilby je připevněný plastový kroužek, který slouží k bezpečnému uchycení přilby k lezeckému postroji, čímž se zabrání ztrátě i při rozepnutém podbradním pásku.
antibakteriální úprava - popruhy přilby jsou vyrobeny s antibakteriální ochranou, která snižuje působení nepříjemných pachů při pocení nositele přilby. Použitá úprava účinně zabraňuje vzniku bakterií a zvyšuje uživatelské pohodlí při kontaktu s pokožkou.
rychleschnoucí materiál - vysoce technická a maximálně komfortní tkanina velmi rychle schne a napomáhá rychlému rozptylování vlhkosti.
rychle nastavitelná velikost - mikrometrický regulační mechanismus v zadní části přilby umožňuje rychlé a snadné nastavení správné velikosti i při práci v rukavicích.
příprava pro obličejový štít - přilba Kask Plasma AQ je dodávána s připravenými otvory pro připojení obličejového štítu. Je kompatibilní se všemi obličejovými štíty Kask určenými pro řadu přileb Plasma, tedy pro štíty Kask Visor 2 a Kask Visor FF.
příprava pro připojení chráničů sluchu - přilba umožňuje připojení mušlových chráničů sluchu s bajonetovým připojením. K tomu je potřeba použít adaptér Kask pro připojení chráničů.

Technické parametry:

certifikace: EN 397
hmotnost: 390 gramů bez štítu a chráničů sluchu
velikost: Univerzální pro obvod hlavy 51 až 63 cm
záruka: 2 roky

Použitý materiál:

Vnější skořepina: PP polypropylen
Vnitřní polstrování: HD polystyren
Podbradní pásek: měkký PA nylon
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Singing rock
Hmotnost 380 g
Obvod hlavy 51 - 62 cm
Typ Přilby
Pracovní ano
Odvětrávání přilby ano
Konstrukce skořepina

Podobné produkty