0 %
(0 hodnocení)
Kellys horská dámská 2023 150 km

Popis

Kellys Tayen R50 P2023

AKTUALIZOVANÝ RÁM VYROBENÝ ROBOTICKY V EVROPĚ

Všechny e-rámy série R jsou vyráběny procesem laserového řezání a robotického svařování v EU pro maximální kvalitu a přesnost, součástí rámu je -nejlepší ve své třídě- celohliníkový laserově řezaný kryt baterie, pro nejvyšší celkovou kvalitu rámu. Kromě toho všechny rámy používají pevné osy pro lepší tuhost a dokonalý zážitek z jízdy.

VÝKONNÁ BATERIE

Nejnovější li-ion KELLYS RE-CHARGE V10 baterie nabízí 725Wh při hmotnosti jen 3,7kg s nejlepším poměrem kapacity vůči hmotnosti ve své třídě 194Wh (5,35Ah) na kg.

Rychlé nabíjení baterie díky 4,5Ah nabíječce (5 h – 80%, 6 h – 100%).

VÝKONNÁ POHONNÁ JEDNOTKA

Panasonic GX Ultimate 2023 je jeden z nejkompaktnějších, nejlehčích a nejvýkonnějších e-bike motorů ve své třídě. S hmotností jen 2,9 kg a kroutícím momentem 90 Nm je GX Ultimate připravený zdolat nejstrmější kopce a horský terén. Navíc nabízí jedinečný AUTO režim, který monitoruje parametry jízdy a přizpůsobuje úroveň asistence stylu jízdy a aktuálním podmínkám

BLUETOOTH® BAREVNÝ DISPLEJ S NAVIGACÍ

Nové e-kola série R jsou vybavena novým Bluetooth® barevným displejem, který poskytuje všechny údaje o jízdě, jako jsou aktuální rychlost, dojezd, průměrná rychlost, kadence a mnohé další.

Navíc, nový displej je možné spárovat s vaším mobilním zařízením a aplikacemi Kamoot/Wahoo a vytvořit tak integrovaný navigační systém pro e-kolo, který vám ukáže cestu v horském terénu i na silnici, nebo rozšíří možnosti vkládání údajů o kadenci v záznamech jízdy v aplikaci STRAVA díky snímačům v motoru. Kromě toho můžete své mobilní zařízení nabíjet přímo přes micro USB port displeje!
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kellys
Typ horská
Určení dámská
Modelový rok 2023
Maximální dojezd 150 km
Umístění motoru středové
Umístění baterie Integrovaná
Výrobce motoru Panasonic
Odpružení odpružená vidlice
Brzdy kotoučové
Materiál rámu hliníkové
Typ motoru Panasonic GX Ultimate
Kroutící moment 90 Nm
Zobrazit více parametrů

Podobné produkty