Popis

KIK Celoobličejová šnorchlovací

PLNÁ ŠNORCHLOVACÍ MASKA L/XL MODRÁ

Zažijte nezapomenutelné dobrodružství. Šnorchlování nebo povrchové plavání jako aktivní forma trávení volného času je nezapomenutelným zážitkem. Jedná se o plavání na vodní hladině v masce se šnorchlem. Na rozdíl od potápění nemusí mít zájemce o šnorchlování žádné plavecké dovednosti. Pro tuto formu rekreace stačí základní plavecké dovednosti, šnorchlovací brýle a vášeň pro dobrodružství. Potěšení ze šnorchlování spočívá v možnosti pozorovat podmořský svět, zatímco se vznášíte na vodní hladině. Speciálně navržené pro sportovní a rekreační použití.

Sada obsahuje celoobličejovou masku, která zajišťuje přirozené dýchání nosem nebo ústy. Systém cirkulace vzduchu zabraňuje zamlžování masky. Maska poskytuje panoramatické zorné pole a elastický nastavitelný pásek se přizpůsobí vašemu obličeji. Trubka dry-to omezuje vnikání vody do fasády z horní strany. Tato sada je skvělou volbou pro dovolenou a rodinné výlety k vodě.

Technické údaje:
Barva masky: modrá
Velikost: L/XL

Šířka vnitřní masky (mezi vnitřními silikony): 12 cm

Rozměry masky (vnější): 24 cm x 22 cm
Rozměry balení: 37 cm x 27 cm x 7 cm

Baleno v praktickém síťovaném pouzdře pro snadné skladování.

ÚPRAVA VELIKOSTI!

Měří se od kořene nosu k bradě. Pokud měříte méně než 12 cm, zvolte velikost S/M. Pokud je větší než 12 cm, zvolte velikost L/XL.

Hmotnost: 0,55 kg
Zobrazit více

Parametry

Výrobce KIK