98 %
(4 hodnocení)
Kvalitex 140 x 200 cm letní bílé
Zobrazit další nabídky
98 %
(4 hodnocení)
Kvalitex 140 x 200 cm letní bílé
Zobrazit další nabídky

Popis

Kvalitex přikrývka Aloe Vera letní 140x200

- Přikrývky a polštáře Aloe Vera jsou vyrobeny v České republice. Při výrobě se používají pouze ověřené a kvalitní materiály, které jsou průběžně kontrolovány.

- Rostlina Aloe Vera (Aloe pravá) se používala již ve starém Egyptě, kdy ji ženy využívaly ke zkrášlení pleti. Dalšími, kdo využívali léčivé účinky této rostliny, byli indiáni.

- Povrchový materiál (tkanina) z mikrovláken je obohacen výtažkem z Aloe Vera, kde tento výtažek z léčivé rostliny přináší konečnému zákazníkovi zdravý spánek. Může působit změkčujícím vlivem na pokožku spícího člověka a to i přes bavlněné povlečení.

- Díky použití tkaniny z mikrovlákna vyniká přikrývka vysokým komfortem pro omak a zároveň je tkanina velmi hustá a jemná. Tkanina má z lícní strany broskvový omak.

- Výplní přikrývek Aloe Vera je vysoce kvalitní duté vlákno. Toto duté vlákno přináší zákazníkovi velmi hřejivý, ale zároveň díky lehkosti použitého rouna dutého vlákna příjemný spánek. Rouno dutého vlákna je termicky pojené, tedy vydrží při každodenním spánku zákazníkovi dlouhá léta.

- Thermo přikrývky jsou vyrobeny spojením (na pevno) dvou samostatných přikrývek, které jsou spojené olemováním lemovacím prošívacím strojem. Tyto přikrývky nelze od sebe oddělit. 

- Přikrývky i polštáře Aloe Vera jsou v bílé barvě a jsou vhodné pro alergiky.

-

Složení přikrývky: povrch - tkanina 100% polyester mikrovlákno + výtažek z Aloe vera

-

výplň - 100% polyester (duté vlákno)

Výhody přikrývky:

- termoregulační účinky

- hřejivá, zimní

- antibakteriální a alergicky neutrální 

- teplota do 60 °C

- sušení v sušičce na sníženou teplotu

- dlouhá životnost

- hmotnost 150g/m2, 450g na celý rozměr výrobku 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kvalitex
Rozměry 140 x 200 cm
Typ letní
Barva bílé
Zobrazit další nabídky