0 %
(0 hodnocení)
La Sportiva vínová trailové 580 g
Zobrazit další nabídky
0 %
(0 hodnocení)
La Sportiva vínová trailové 580 g
Zobrazit další nabídky

Popis

La Sportiva Bushido II Women

Bushido II Women není jen bota, je to evoluce horské běžecké obuvi spojená s technickou dokonalostí a estetikou, která zanechává dech v úžasu. Připravte se na závodnice nebe, na svět trailů, na tu nejlepší verzi sebe samých. Dámská trailová bota je lehká jako myšlenka, přilnavá jako vášeň, agresivní jako nezdolný duch běžce. Tyto boty nebyly navrženy, aby následovaly terén. Byly vytvořeny, aby ho ovládly. Každý krok je zde revolucí, každý závod se stává epickým dobrodružstvím. Díky konstrukci STB Control se tato obuv stává přirozenou prodlouženou částí vaší nohy. Bez těžkých stabilizátorů, lehká jako vánek, s maximálním komfortem. Duální podešev z pryžové směsi FriXion Red je uměleckým dílem technologie. V každém výstupku je zahrnut celý svět. Vnější zaoblené výstupky se stávají vaším spojencem při došlapu na zem, udržují stabilitu v každém kroku a v každé situaci. Kořeny, kameny, větve – to vše se stává vaší arénou, kterou ovládáte.

La Sportiva Bushido II Women ve stručnosti

- Dámská trailová obuv, která mění pravidla hry. Díky konstrukci STB Control a duální podešvi Frixion Red se stává symbolem nové generace trailových běžců.

- Tyto boty nejsou jen inovací, jsou to břehy neobjeveného trailového světa. Odvažte se jít za hranice a objevte, co všechno může trailový běh znamenat.

- Bushido II Women není pouze trailová obuv, je to celý svět plný technické brilance a estetické krásy.

- Boty jsou docela malé, proto doporučujeme objednat minimálně o jednu velikost větší, než je vaše standardní velikost.
Zobrazit více

Parametry

Značka La Sportiva
Barva vínová
Typ povrchu trailové
Voděodolné ne
Hmotnost 580 g
Zobrazit další nabídky