Lauben Vacuum Sealer VS01

87 %
(74 hodnocení)
Lauben Odsávání vzduchu 1.2 kg síťové 125 W

Lauben Vacuum Sealer VS01

87 %
(74 hodnocení)
Lauben Odsávání vzduchu 1.2 kg síťové 125 W

Popis

Lauben Vacuum Sealer VS01

Lauben Vacuum Sealer VS01
Jste již rozmrzelí z plýtvání jídlem, které se ve vaší ledničce kazí rychleji, než jej stíháte spotřebovat? Perfektním řešením pro šetření nejen vašich peněz je dozajista vakuovačka Lauben Vacuum Sealer VS01. Potraviny, které uchováte ve vakuu, nejenže vydrží až pětinásobně déle, ale také zabírají mnohem méně místa a nedochází ke kontaminaci jinými surovinami. Vakuovačku Lauben využijete i na cestách pro udržení vašeho oblečení či map v suchu. Proces vakuování je naprosto jednoduchý a intuitivní, ovládání probíhá pomocí pouhých čtyř tlačítek a dostupný je vám také automatický režim. Vybrat si můžete z módu pro různé potraviny. Součástí balení Lauben Vacuum Sealer VS01 je vše potřebné pro okamžité vakuování.

Přístroj k utěsnění potravin ve vakuu ve speciální folii
Zavakuování potravin výrazně prodlužuje jejich životnost a tak se omezuje plýtvání jídlem i penězi
Ovládání vakuovačky Lauben Vacuum Sealer VS01 je zcela intuitivní, probíhá pouze pomocí 4 tlačítek
Dostupný je také automatický režim, při kterém odsává vzduch a zatavuje folii vakuovačka zcela sama
Lauben Vacuum Sealer VS01 zavakuuje jakýkoli druh potravin
Můžete vybírat z několika módů, přičemž funkce pro vlhké a křehké potraviny odsaje vzduch šetrněji
Vakuovačku Lauben můžete využít i na cestách a to nejen na potraviny, ale i např. na oblečení, mapy či sirky
Pevný svár o šířce 2,5 mm nepropustí žádný vzduch dovnitř a žádnou tekutinu ven
S pomocí tohoto vakuovacího přístroje připravíte skvělé pokrmy metodou Sous Vide
Ve vybavení vakuovacího přístroje jsou také protiskluzové nožičky
Přebytečný kabel pohodlně smotáte do úložného prostoru pod vakuovačkou
Součástí balení je QR kód pro váš chytrý telefon s videonávodem
V balení Lauben Vacuum Sealer VS01 naleznete vše potřebné pro okamžité vakuování

Co přesně je metoda vakuování?
Vakuování znamená technologii, která díky odsání kyslíku pomocí vakuovačky Lauben razantně zpomalí proces oxidace, který způsobuje, že se potraviny kazí. Díky Lauben Vacuum Sealer VS01 si výrazně prodloužíte životnost vašeho jídla a zároveň eliminujete negativní vlivy okolí, jako působení vlhkosti či bakterií ve vzduchu v lednici. Při zavakuování jídla do speciální folie, jež je součástí balení Lauben Vacuum Sealer VS01, vaše potraviny vydrží mnohem déle a vy tak ušetříte nejen čas, ale i peníze, a navíc se vyhnete zbytečnému plýtvání.
V boji proti plýtvání jídlem s vakuovačkou Lauben Vacuum Sealer VS01
Komu se kdy nestalo, že musel vyhodit již zkažené jídlo, aniž by jej vůbec použil? Taková nepříjemnost se vám s vakuovačkou Lauben Vacuum Sealer VS01 znovu nestane, neboť tento každodenní pomocník ve vaší kuchyni prodlouží život vašich potravin. Poradí si s jakýmkoliv jídlem, které z nákupu přinesete. Ať už to budou potraviny suché či vlhké, tvrdé nebo měkké, pomocí tlačítka zvolíte vhodný program a Lauben Vacuum Sealer VS01 už se o vše postará za vás. Takto vám zelenina, maso, nebo také pečivo či včerejší oběd vydrží mnohem déle, než byste čekali.
Intuitivní ovládání vakuovačky Lauben Vacuum Sealer VS01
Ovládat vakuovačku Lauben Vacuum Sealer VS01 je velice snadné, vystačíte si s pouhými čtyřmi tlačítky. Při stisku tlačítka Vacuum dojde k zavakuování vašich potravin. K zatavení folie poslouží tlačítko Seal. Pokud budete chtít, můžete se rozhodnout pro možnost automatického procesu. Zdlouhavě pročítat návod nebude třeba, ovládání je naprosto intuitivní a pokud byste se přeci jen o něčem chtěli ujistit, součástí balení Lauben Vacuum Sealer VS01 je také QR kód k naskenování vaším chytrým telefonem. Poté se vám přehraje videonávod.
Vše v jednom s Lauben Vacuum Sealer VS01
Vše, co budete potřebovat k vakuování vašeho jídla, je součástí balení vakuovačky Lauben Vacuum Sealer VS01. Pětimetrová role vakuovací folie Lauben Sous Vide Foil by vám měla na nějakou dobu vystačit a integrovaná řezačka folie, která je taktéž přibalena k Lauben Vacuum Sealer VS01, vám dobře poslouží k odřezávání ideálního množství folie, abyste si vytvořili vakuovací sáček přesně takové velikosti, jakou budete potřebovat. O vysávání vzduchu a zatavení folie se pak postará samotná vakuovačka Lauben Vacuum Sealer VS01. Vy už jen své zavakuované potraviny uschováte na chladné místo, kde vydrží výrazně déle, než jídlo v jakémkoliv jiném běžném sáčku s přístupem vzduchu.
Prodloužení životnosti jakéhokoli jídla
Od zeleniny až po dezerty, Lauben Vacuum Sealer VS01 se postará o prodloužení životnosti u jakékoliv potraviny.
Do vakua zabalíte cokoliv
Lauben Vacuum Sealer VS01 nemusíte používat jen doma, ale vzít si jej i s sebou na cesty. Přístroj je koncipován k vakuování potravin, ale využít jej můžete i na jiné předměty. Pokud vyrážíte např. pod stan, můžete si s Vacuum Sealer VS01 zavakuovat klidně i oblečení, mapy a další papíry či třeba sirky. Nejenže tím udržíte své vybavení v suchu a bezpečí, ale také se sníží objem vašich zavazadel.
Protiskluzová ochrana vakuovačky Lauben Vacuum Sealer VS01
Ve výbavě má vakuovačka Lauben Vacuum Sealer VS01 i protiskluzové nožičky, díky kterým bude pevně držet na svém místě a nebude nikam klouzat po vaší kuchyňské lince či stolu.
Vakuovačka Vacuum Sealer VS01 pracuje i samostatně
Celý proces vakuování můžete ovládat sami, anebo nechte Lauben Vacuum Sealer VS01 pracovat za vás - s plně automatickým režimem vakuovačka vaše potraviny zabalí a zataví folii i bez vaší pomoci.
Už nebudete vyhazovat své zakoupené jídlo
Plýtvání jídlem je dnes velice haněný jev a i kdybyste patřili mezi ty, které to z ekologického hlediska netrápí, jistě rádi ušetříte peníze. Vakuovací přístroj Lauben Vacuum Sealer VS01 přináší konec tomuto plýtvání, neboť potraviny zabalené s jeho pomocí vydrží až pětinásobně delší dobu čerstvé.
Naprosto jednoduché ovládání
S vakuovačkou Lauben Vacuum Sealer VS01 si poradí opravdu každý, neboť k ovládání celého procesu vakuování vám postačí pouhá 4 tlačítka, pomocí kterých volíte jak potraviny, které se chystáte zavakuovat, tak i samotný režim vakuování.
Vakuovačka vhodná na Sous Vide metodu
Dnes velice moderní a oblíbená metoda příprava jídla, tzv. Sous Vide, tedy vaření ve vakuu, vám s vakuovacím přístojem Lauben Vacuum Sealer VS01 nebude činit žádný problém. S touto vakuovačkou Lauben by se žádný šéfkuchař nemusel stydět za svůj výsledek na talíři.
Vše potřebné je součástí balení
Pokud si pořídíte tuto vakuovačku Lauben Vacuum Sealer VS01, pak nemusíte očekávat žádné další výdaje s ní spojené. Všechno, co budete k vakuování potřebovat, totiž v balení naleznete, a to včetně speciální vakuovací folie.
Perfektně vzduchotěsný svár
Spolehlivý a superpevný svár vám vakuovačka Lauben Vacuum Sealer VS01 zajistí díky své automatické tavící funkci. Dovnitř se nedostane absolutně žádný vzduch, neboť svár je nadstandardně rozšířen na 2,5 mm. Zatavené sáčky prošly zátěžovým testováním a vy si tak můžete být jisti jejich kvalitou.
Módy pro různé druhy potravin
Ať už budete vakuovat potraviny suché či křehké, nebo mokré či tvrdé, s ničím nebude mít vakuovací přístroj Lauben Vacuum Sealer VS01 žádný problém. S funkcí pro potraviny vlhké a křehké dochází k šetrnějšímu odsátí vzduchu a tedy se zamezí poškození vašich potravin. Pokud by přeci jen unikla nějaká tekutina, bezpečně ji zachytí vyjímatelná odkapávací drážka.
Přebytečný kabel schováte do úložného prostoru
Pokud zrovna nebudete potřebovat dlouhý dosah přívodního kabelu, prakticky jej můžete smotat a uschovat v prostoru na dně vakuovačky Lauben Vacuum Sealer VS01, kde vám nebude nijak vadit ani překážet.
Součástí balení vakuovačky Lauben Vacuum Sealer VS01 je:

Vakuovací přístroj Lauben Vacuum Sealer VS01
Speciální vakuovací folie Lauben Sous Foil 2805
Hadička pro odsávání z externích nádob
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lauben
Odsávání vzduchu ano
Hmotnost 1.2 kg
Napájení síťové
Příkon 125 W

Podobné produkty