98 %
(15 hodnocení)
LEGO® s hračkami LEGO® pro kluky a holky LEGO® Super Heroes
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
98 %
(15 hodnocení)
LEGO® s hračkami LEGO® pro kluky a holky LEGO® Super Heroes
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO ® 76196 Super Heroes The Avengers

Potěšte fanoušky studia Marvel ve věku od 7 let speciálním předvánočním dárkem ve formě adventního kalendáře Avengers od LEGO® Marvel (76196).

Kouzelný mix marvelovských dárků

Všech 24 políček kalendáře ukrývá dárek na každý den, se kterými se děti mohou prostavět prosincem až k Vánocům. Nechybí 7 minifigurek – Iron Man, Spider-Man, Black Widow, Thor, Captain Marvel, Thanos a Nick Fury – ani množství vzrušujících předmětů a úžasných doplňků, které si děti zaručeně zamilují: Quinjet, Helicarrier, Spider-Manův dron, věž Avengerů a spousta dalšího. Děti si mohou zkrátit čekání na velký den stavěním, hraním s modely a vytvářením nekonečně vzrušujících superhrdinských dobrodružství.

Kreativní hraní na celý rok

Děti mohou tuto parádní kolekci menších modelů spojit se svými stavebnicemi z edice LEGO Marvel a užívat si nápadité herní možnost po celý rok.

- Darujte fanouškům studia Marvel speciální předvánoční dárek v podobě adventního kalendáře Avengers od LEGO® Marvel (76196). Každé z 24 políček kalendáře ukrývá skvělý model k sestavení, hraní i vystavení.

- Obsahuje 7 minifigurek – nechybí Iron Man, Spider-Man, Black Widow, Thor, Captain Marvel, Thanos a Nick Fury – ani množství vzrušujících předmětů a úžasných doplňků, které si děti zaručeně zamilují.

- V rámci očekávání příchodu Štědrého dne mohou děti jednotlivé modely kombinovat a prožívat nápaditá superhrdinská dobrodružství.

- Tento úžasný adventní kalendář představuje perfektní předvánoční dárek pro malé superhrdiny ve věku od 7 let. Všech 24 překvapivých dárečků pak bude dětem přinášet radost po celý rok.

- Uvnitř speciálního vánočního kalendáře se nachází 24 dárků. Lze je snadno kombinovat s ostatními stavebnicemi řady LEGO® Marvel. Umožněte dětem vstoupit do světa neomezeného kreativního stavění, nápaditého hraní a působivých výstavních modelů.

- Mezi modely najdete Quinjet, Helicarrier, Spider-Manův dron a věž Avengerů.

- Políčko s číslem 24 ukrývá fantastické překvapení (nápověda: Jde o jeden z nejmocnějších předmětů ve vesmíru!).

- Všechny stavebnice LEGO® Marvel přinášejí malým superhrdinům neomezené možnosti kreativního hraní.

- Již od roku 1958 splňují všechny stavebnice LEGO® přísné oborové standardy kvality, takže jsou konzistentní, kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozebírání.

- Dílky LEGO® pouštíme na zem, zahříváme, drtíme, kroutíme a analyzujeme, abychom zajistili, že splňují přísné globální bezpečnostní standardy.

 

Rok vydání: 2021
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LEGO®
Druh s hračkami
Značka LEGO®
Určení pro kluky a holky
Série LEGO® Super Heroes
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky