98 %
(30 hodnocení)
LEGO® City 6 let 668 ks stavby City
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
98 %
(30 hodnocení)
LEGO® City 6 let 668 ks stavby City
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO® City 60316 Policejní stanice

Policejní stanice 60316 LEGO® City
Věk: 6+
Kostky: 668
Stavebnice LEGO® City přinášejí úžasný stavitelský zážitek a spoustu herních možností s propracovanými budovami, realistickými vozidly a zábavnými postavami, které inspirují děti ke kreativnímu, otevřenému hraní. Policejní stanice je doslova nabitá inspirativními detaily, včetně cely s funkcí úniku, dvorem, na kterém se prochází zloděj, a psího cvičiště. Děti se mohou dále těšit na policejní auto, vrtulník a speciální popelářský vůz, ale také na křižovatku umožňující propojení s ostatními sadami.

Policejní stanice na motivy seriálu z prostředí LEGO® City je doslova nabitá inspirací. Určeno dětem a fanouškům seriálu LEGO® City Dobrodružství.
Krabice ukrývá vše, co děti potřebují k sestavení 3 podlažní policejní stanice, hlídkového vozidla, vrtulníku a popelářského auta, a k tomu navíc figurka psa a 5 minifigurek, včetně 3 postav z LEGO® City TV.
Popelářské auto je vybaveno výtahem na popelnice a 2 „beranidly“ pro proražení zdi vězeňské cely. Nechybí ani křižovatka umožňující propojení s ostatními sadami LEGO® City.
Samozřejmostí jsou doplňky pro minifigurku LEGO® – Tato policejní sada nabízí celou řadu zábavných doplňků pro kreativní hraní, včetně dílků v podobě vysílačky, kamery, psí hromádky a koblihy.
Po sestavení měří policejní stanice přes 27 cm na výšku, 28 cm na šířku a 24 cm do hloubky
Samozřejmostí je interaktivní digitální návod na stavění. Díky aplikaci s návody LEGO® pro chytré telefony a tablety si děti mohou přibližovat, otáčet a prohlížet model ze všech úhlů.
Rozvoj kreativních dovedností prostřednictvím stavění. Děti mohou hravým způsobem rozvíjet sebevědomí a klíčové dovednosti pro život.
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® City
Věk od 6 let
Počet dílků 668 ks
Typ stavby
Série City
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2022
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky