Popis

LEGO® City 60336 Nákladní vlak

Tato stavebnice představuje úžasný dárek pro všechny děti a milovníky vláčků!

Dálkově ovládatelný model nákladního vlaku LEGO® City nabízí řadu autentických prvků a funkcí a obsahuje lokomotivu s technologií LEGO Powered Up, plošinový vůz se 2 kontejnery, otevřený vůz, dvoupodlažní vagón pro převoz automobilů a 33 dílů kolejí.

Nekončící dobrodružství dále podpoří překladač, 2 elektromobily a 6 minifigurek. Nákladní vlak LEGO® City měří 9 cm na výšku, 90 cm na délku a 6 cm na šířku.

Pro děti a milovníky vláčků. Součástí této úžasné stavebnice pro děti od 7 let je i jednoduchý návod na stavění ke každému z modelů.

Děti si mohou hrát samostatně nebo stavět společně s kamarády nebo členy rodiny. Tak či tak je čeká úžasný stavitelský a herní zážitek.

Více než jen hračka pro děti. Stavebnice LEGO City dětem otevírají bránu do světa akčního hraní prostřednictvím inspirativních postav a modelů realistických vozidel a propracovaných budov. Při hraní se děti zároveň zábavným způsobem učí a dozvídají o okolním světě.

LEGO® dílky splňují přísné oborové standardy kvality.

Můžete si tedy být jisti, že kostky jsou vhodné pro malé dětské ručky i opakované stavění – to vše už od roku 1958.

LEGO® kostky a dílky testujeme téměř všemi představitelnými způsoby, abychom zajistili, že vyhovují striktním bezpečnostním normám.

Věk: 7+

Materiál: plast

Počet dílků: 1153

Baterie: 1 x AAA 1,5V (nejsou součástí)
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® City
Věk od 7 let
Počet dílků 1153 ks
Typ vlaky a nádraží
Série City
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2022
Zobrazit více parametrů