99 %
(54 hodnocení)
LEGO® DUPLO® 2 let 59 ks stavby Frozen - Ledové království
Zobrazit další nabídky
99 %
(54 hodnocení)
LEGO® DUPLO® 2 let 59 ks stavby Frozen - Ledové království
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO® DUPLO® 10899 Zámek z Ledového království

Vydejte se na společné zimní dobrodružství v ledovém zámku od Disneyho!
Připojte se k Else, Anně a Olafovi v sadě LEGO® DUPLO® l Disney 10899 Zámek z Ledového království, užívejte si nápadité hraní a prožívejte vývojové milníky společně se svým předškolákem. Hraní s oblíbenými postavami z Ledového království od Disneyho u vašich batolat podpoří rozvoj řeči a jemných motorických dovedností a také sociální a emoční uvědomění. Popovídejte si o tom, jaký vztah má Elsa se sestrou Annou. Užívejte si tvořivou zábavu se sněhulákem Olafem. Rozsviťte hrad pomocí vícebarevné světelné kostky a užijte si nikdy nekončící dobrodružství při přehrávání scének z filmu Ledové království nebo vymýšlejte své vlastní úžasné příběhy.

Součástí jsou 3 LEGO® DUPLO® figurky: Anna, Elsa a Olaf.
Tato stavebnice inspirovaná Disneyho Ledovým královstvím obsahuje také saně, stůl, židle a vybavení kuchyně. Vícebarevná světelná kostka jednoduchým stisknutím rozsvítí zámek.
Pomozte svému dítěti naučit se základní stavební dovednosti a rozvíjet jemnou motoriku při stavění a nikdy nekončícím kreativním hraní.
Tato stavebnice pro batolata podporuje hraní rolí a příběhů, které pomohou rozvíjet řeč a sociální a emočních dovednosti.
Ledový zámek od Disneyho měří přes 28 cm na výšku, 19 cm na šířku a 16 cm do hloubky.

Téma: LEGO® DUPLO®
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® DUPLO®
Věk od 2 let
Počet dílků 59 ks
Typ stavby
Série Frozen - Ledové království
Určení pro holky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2019
Zobrazit více parametrů
Zobrazit další nabídky