99 %
(8 hodnocení)
LEGO® LEGO® pro kluky Harry Potter
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
99 %
(8 hodnocení)
LEGO® LEGO® pro kluky Harry Potter
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO® Harry Potter 76418

LEGO 76418 - Adventní kalendář rozkládací s herní plochou z produktové řady LEGO HARRY POTTER. Dětské plastové kostky v krabici.

Vyčarujte fanouškům Harryho Pottera kouzelný předvánoční čas s pomocí adventního kalendáře LEGO Harry Potter pro rok 2023. V kalendáři najdete sestavitelná překvapení (s jednoduchým obrázkovým návodem na stavění) za každým okénkem. Jedná se o magický nápad na dárek pro děti od 7 let.

Děti objeví 6 minifigurek LEGO Harry Potter, které jsou novinkou pro září 2023, včetně vůbec první minifigurky Aberfortha Brumbála, a navíc 18 mini modelů zachycujících atmosféru Prasinek, jediné zcela kouzelnické vesnice. Nechybí modely inspirované hospodou U Tří košťat, hospodou U Prasečí hlavy, Zonkovým obchodem s žertovnými předměty a Medovým rájem, takže o zábavu před Vánoci nebude nouze.

Minifigurky a sestavitelné modely z tohoto adventního kalendáře můžete kombinovat s dalšími stavebnicemi LEGO Harry Potter pro ještě více herních možností.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 38 x 26 x 7cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 227

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 7 let
Zobrazit více

Parametry

Výrobce LEGO®
Značka LEGO®
Určení pro kluky
Série Harry Potter
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky