95 %
(15 hodnocení)
LEGO® Star Wars™ 6 let 119 ks vesmír Star Wars
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
95 %
(15 hodnocení)
LEGO® Star Wars™ 6 let 119 ks vesmír Star Wars
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO® Star Wars™ 75345 Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie

LEGO 75345 - Bitevní balíček klonovaných vojáků z 501. legie z produktové řady LEGO STAR WARS - Dětské plastové kostky v krabici.

S tímto bitevním balíčkem se děti od 6 let stanou veliteli jednotky klonovaných vojáků z 501. legie. Mohou se těšit na 4 minifigurky LEGO, které jsou novinkou pro leden 2023 – důstojníka 501. legie, klonovaného specializovaného vojáka 501. legie a 2 vojáky těžké pěchoty 501. legie. Každá má navíc svou zbraň, takže o akční hraní nebude nouze. Součástí stavebnice je také sestavitelný protivozidlový kanón AV-7 s pružinovým vystřelovačem a sedadlem pro minifigurku LEGO. Oblíbená hračka skvěle poslouží jako parádní dárek pro děti, kterým umožní přehrávat si scény ze seriálu Star Wars: Klonové války a přidá spoustu dalších herních možností k ostatním stavebnicím LEGO Star Wars.

V aplikaci LEGO Builder najdete digitální návod a nástroje pro přibližování a otáčení modelů, aby při stavění zažívaly ještě lepší kreativní zážitek a větší pocit zadostiučinění.

Již od roku 1999 vytváří LEGO Group kosmické lodě, vozidla, místa a postavy ze světa Star Wars z kostek a nabízí širokou řadu sestavitelných modelů, které inspirují fanoušky všech věkových kategorií.

Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 19 x 14 x 4,5cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 119

Cena je uvedena za 1 balení stavebnice
Hračka je vhodná pro děti od 6 let
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® Star Wars™
Věk od 6 let
Počet dílků 119 ks
Typ vesmír
Série Star Wars
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2023
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších