100 %
(5 hodnocení)
LEGO® Star Wars™ 9 let 625 ks vesmír Star Wars
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
100 %
(5 hodnocení)
LEGO® Star Wars™ 9 let 625 ks vesmír Star Wars
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO® Star Wars™ 75347 Bombardér TIE

Popis produktu

LEGO 75347 - Bombardér TIE z produktové řady LEGO STAR WARS - Dětské plastové kostky v krabici.
Fanoušci filmu Star Wars: Impérium vrací úder si s modelem bombardéru TIE mohou přehrávat dobrodružné mise s cílem porazit Povstaleckou alianci. Letoun se pyšní otevíracím kokpitem pro minifigurku, funkcí shazování torpéd a 2 vystřelovači. Ve stavebnici také najdete minifigurky Dartha Vadera, viceadmirálky Sloane a pilota bombardéru TIE a figurku LEGO Gonk droida a vozík na převážení torpéd. Tato akční stavebnice skvěle poslouží jako dárek pro fanoušky Star Wars od 9 let.
Stáhněte si aplikaci LEGO Builder a užijte si ještě zábavnější tvůrčí zážitek. Najdete v ní digitální návod na stavění, intuitivní nástroje pro přibližování a otáčení modelu, které děti mohou využít při stavění, a spoustu dalšího.
Již od roku 1999 vytváří LEGO Group repliky kosmických lodí, vozidel, míst a postav z galaxie Star Wars a nabízí širokou řadu úžasných stavebnic pro fanoušky všech věkových kategorií.
Stavebnice Lego je ideální hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. I když je více podobných stavebnic i se stejnými rozměry kostek, rozdíl je ve kvalitě materiálů, která je nesrovnatelná. Ta zaručuje pevnost, stálobarevnost, přesnost rozměrů - snadné sestavení a rozebrání. Tato hračka vydrží beze změny celé generace.

Rozměry balení (š v h): 38 x 26 x 7cm
Materiál: plast (pvc)
Počet dílků v balení: 625

Cena je uvedena za 1 balení hračky
Hračka je vhodná pro děti od 9 let
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® Star Wars™
Věk od 9 let
Počet dílků 625 ks
Typ vesmír
Série Star Wars
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2023
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších