89 %
(7 hodnocení)
LEGO® Star Wars™ 10 let 1050 ks roboti Star Wars
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
89 %
(7 hodnocení)
LEGO® Star Wars™ 10 let 1050 ks roboti Star Wars
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

LEGO® Star Wars™ 75379 R2-D2

Děti si se stavebnicí R2-D2 postaví toho nejmilovanějšího droida v celé galaxii Star Wars z kostek Lego. Tato hravá stavebnice pro děti od 10 let má spoustu autentických funkcí a malí stavitelé si s ní mohou přehrávat klasické scény i vlastní originální příběhy. Hlavu R2-D2 lze otáčet o 360 stupňů a součástí je také třetí odnímatelná noha pro pohyb, odnímatelný periskop a nástroje. Sestavte si nápaditý výstavní model – součástí stavebnice je také figurka Lego droida R2-D2, speciální figurka Dartha Malaka se světelným mečem na podstavci na vystavení k 25. výročí LEGO Star Wars a cedulka s informacemi o R2-D2.

Model měří přes 24 cm na výšku, 16 cm na šířku a 11 cm do hloubky

Počet dílků: 1050

Stavebnice představuje skvělý tip na dárek pro fanoušky Star Wars a sběratele modelů Star Wars. Součástí je intuitivní návod na stavění. V aplikaci Lego Builder najdete digitální nástroje pro přibližování a otáčení modelů, s nimiž bude celý zážitek ještě výjimečnější. Stavebnice Lego Star Wars pro všechny věkové kategorie. Stavebnice Lego Star Wars umožňují dětem a dospělým fanouškům přehrávat si slavné scény, vymýšlet vlastní kreativní příběhy a vystavovat si sestavitelné modely.

Dílky Lego splňují striktní oborové standardy kvality, což znamená, že jsou konzistentní a kompatibilní a umožňují snadné spojování a rozpojování. Dílky Lego splňují náročné globální bezpečnostní standardy.

Rozměry kusového balení: 26,2 x 38,2 x 9,4 cm
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® Star Wars™
Věk od 10 let
Počet dílků 1050 ks
Typ roboti
Série Star Wars
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2024
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky