Popis

LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron

Objev Bugatti Chiron! Užij si dokonalý technický zážitek s pokročilou stavební sadou LEGO® Technic 42083 Bugatti Chiron. Tento exkluzivní model byl vyvinut ve spolupráci se společností Bugatti Automobiles S.A.S a má vystihovat esenci sportovních aut. Je k dispozici v zářící aerodynamické karosérii, s drátěnými ráfky opatřenými logem s nízkoprofilovými pneumatikami a s propracovanými brzdovými kotouči. Přístupný kokpit obsahuje osmistupňovou převodovku Technic s pohyblivými prvky a volant se znakem Bugatti. Vlož rychlostní klíč a můžeš přepnout aktivní zadní křídlo z manipulační do rychlostní polohy. Zadní poklop ti umožní nahlédnout do propracovaného motoru W16 s pohyblivými písty, zatímco pod kapotou objevíš jedinečné sériové číslo a kompaktní nákladový prostor obsahující stylové příruční zavazadlo Bugatti. Tento model v měřítku 1:8 je k dispozici v kombinaci dvou odstínů modré, která je pro společnost Bugatti typická a která odráží typickou barvu této značky, a se sadou samolepek pro úpravu detailů. Sada se dodává v luxusním obalu a obsahuje sběratelskou brožurku s barvami a obsáhlý návod na stavění.

Exkluzivní model repliky LEGO® Bugatti Chiron v měřítku 1:8 s celou řadou luxusních funkcí včetně aerodynamické karoserie s aktivním zadním křídlem, drátěnými ráfky opatřenými logem s nízkoprofilovými pneumatikami, propracovaných brzdových kotoučů a motoru W16 s pohyblivými písty.
Otevři dveře a prohlédni si propracovaný kokpit, který obsahuje osmistupňovou převodovku LEGO® Technic s pohyblivými prvky a volant se znakem Bugatti.
Vlož rychlostní klíč a přepni aktivní zadní křídlo z manipulační do rychlostní polohy.
Zvedni kapotu a získej přístup ke kompaktnímu úložnému prostoru, ve kterém se nachází stylové příruční zavazadlo Bugatti.
Prohlédni si propracovaný motor W16 s pohyblivými písty.
Obsahuje jedinečné sériové číslo pod kapotou.
K dispozici v kombinaci dvou odstínů modré, která je pro společnost Bugatti typická a která odráží typickou barvu této značky, a se sadou parádních samolepek pro úpravu detailů.
Dodává se v luxusním obalu.
Obsahuje sběratelskou brožurku s barvami a obsáhlý návod na stavění.
Tento model LEGO® Technic je navržen tak, aby ti poskytl úžasné stavitelské zážitky.
Tato sada obsahuje 3 599 součástek.
Vhodné pro děti od 16 let.
Vůz Bugatti Chiron měří přes 14 cm na výšku, 56 cm na délku a 25 cm na šířku.

Téma: LEGO® Technic
Zobrazit více

Parametry

Téma LEGO® Technic™
Věk od 16 let
Počet dílků 3599 ks
Typ vozidla
Určení pro kluky
Výrobce LEGO®
Rok uvedení 2018