95 %
(4 hodnocení)
Leramotors
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
95 %
(4 hodnocení)
Leramotors
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Leramotors C2 2000W

Tento model znáte už od roku 2021 jako 1500w verzi. Nyní od roku 2023 se dodává s 2000w motorem a dojezdem až 80 km je tím pravým dopravním prostředkem, který Vás přepraví rychlostí až 45km/h na všech komunikacích. Ideální na cesty do práce. DOBA DORUČENÍ DO 2-3 PRACOVNÍCH DNÍ
Elektrokoloběžka Leramotors Scooters C2 2000W. Velká pohodlná elektrokoloběžka 2000W motorem a dojezdem až 80 km je tím pravým dopravním prostředkem, který Vás přepraví rychlostí až 45km/h na všech komunikacích. Velká kola a olejové tlumiče kvalitně absorbují nerovnosti na cestě, ať už se jedná o silnici, či polní cestu. Velké pohodlné sedlo zvládne i 2 jezdce o celkové hmotnosti do 200kg. Mezi hlavní přednosti této koloběžky patří velká kola a pohodlné sezení pro dvě osoby. Baterie se nachází pod sedadlem a celou si ji můžete pohodlně odnést domů a nabít. Baterie se do plna nabije během 6h. Není nutné celou koloběžku nabíjet kabelem jako u starších modelů. Jsou certifikované CE EU. Dodáváme spolu s COC listem.

Leramotors s.r.o. dodává na trh koloběžky v nejvyšší kvalitě. U nás získáte navíc tyto doplňky, které jiné koloběžky nemají, protože se jedná o starší modely.

V ceně zrcátka a zadní opěrku, která se v mnohých případech připlácí. Krásně zpracované blinkry ve stylu Audi. Pod sedačkou naleznete integrovanou schránku, do které se vejde nabíječka, telefon, peněženka a jiné drobné věci na cestu. Displej ukazuje blinkry, stav baterie, rychlost, počet kilometrů. Alarm a klakson je je již v ceně. Tyto modely pro rok 2023 jsou vybaveny tlačítkem strat/stop, který znáte z novějších automobilů. Dálkovým ovládáním je možné koloběžku zamknout/odemknout na dálku. LED osvětlení je montováno v blinkrech, zadním světle, brzdovém světle, v předním a dálkovém světle. Výhodou je dlouhá životnost osvětlení a malá spotřeba baterie.

V této limitované edici získáte navíc speciálně lakované blatníky, kožené brašny v hodnotě 2500Kč, držák na telefon v hodnotě 500Kč a ochranou plachtu také v hodnotě 500Kč. Počet kusů je omezen a nabídka platí do vyprodání zásob

DOPRAVA PO CELÉ ČR. Vyhněte se skrytým vadám z výroby, poškození zboží při přepravně, nepříjemné neodborné montáži a riskování tím ztráty záruky. Jedině u nás doručí náš technik koloběžku už složenou a otestovanou. Jen sednout a jezdit.

Technické parametry:

Výkon 2000 W - Lze zapnout omezovač pak bude výkon 1000w a rychlost 25Km/h
Hmotnost 63 kg
Nosnost 200 kg
Max. rychlost 45 km/h
Max. dojezd 80 km
Doba nabíjení 6 - 8 hodin
Baterie 60V 20AH
Typ baterie Lithium
Pneumatiky 18x9.5-8
Brzdy Kotoučové, hydraulické

Rozměry:

Rozměry 1900 x 390 x 1000 mm
Rozměry balení 1770 x 380 x 870 mm
Koloběžka je vhodná pro jezdce od 15let.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Leramotors
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Podobné produkty