Popis

Lindr Kontakt 40/K Green Line

Výčepní zařízení řady KONTAKT 40 jsou určena k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva a dalších nápojů v domácím prostředí, zahradních párty, firemních oslavách a menších komerčních akcí s možností nabídky čepování až 2 nápojů (dvoukohoutová varianta). Malými rozměry a vzduchovým systémem otevírá nové možnosti i v profesionálním využití.

Výhody a užitečné vlastnosti

VÝKON - výčepní zařízení KONTAKT 40/K GREEN LINE svým průběžným výkonem 40-50 l/hod. umožňují podávání cca 80-100 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.
TLAKOVÁNÍ SUDU - MODELY KONTAKT 40/K 1x kohout a 40/K jsou vybaveny zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu a automaticky nastaveným pracovním tlakem.
SNADNO PŘENOSNÝ - snadná a bezpečná manipulace je zachována díky stále malým rozměrům výčepního zařízení a dvěma madlům, která jsou umístěna na jeho vrchní části.
VÝBAVA - standardní součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout(y), odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.
UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ - Možnost použití i s výčepním stojanem.

GREEN LINE – technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20% vyšší energetickou účinnost a o 20% nižší spotřebu elektrické energie.
TERMOBLOK LINDR - moderní kompresorová chladicí jednotka využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno již po několika minutách od zapojení přístroje.
NEREZOVÁ KONSTRUKCE - Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto pivního chladiče.
VÝKON, KVALITA, ROZMĚRY - nejlepší poměr výkonu-kvality-rozměrů.

Technické parametry produktu

Parametr
Hodnota

HMOTNOST (KG)
29,0

MAXIMÁLNÍ CHLADICÍ VÝKON TO 0°C / TK45°C (L/HOD)
50

TLAK VZDUCHOVÉHO KOMPRESORU (BAR)
automaticky 2,8-3,2

TYP CHLADIVA
R290

POČET CHLAZENÝCH NÁPOJŮ (KS)
2

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR
ANO

JMENOVITÝ PROUD (A)
1,70

DÉLKA CHLADICÍ SMYČKY (M)
14

PRŮBĚŽNÝ CHLADICÍ VÝKON (L/HOD)
40

CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU (HP)
1/5

PŘIPOJENÍ VZDUCH
5/16

CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU (W)
510

NAPĚTÍ
220-240V 50Hz~1

PŘIPOJENÍ NÁPOJ
3/8

TEPELNÝ SPÁD T (°C)
10

PŘÍKON (W)
391

POČET KOHOUTŮ (KS)
2

PRŮMĚR CHLADICÍ SMYČKY (MM)
7x8

TYP KOHOUTU
ANO

PŘIPOJENÍ NÁPOJ - ŠROUBENÍ
ANO

TYP NAPÁJECÍHO KABELU
ANO

PŘIPOJENÍ VZDUCH - ŠROUBENÍ
ANO
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lindr
Hmotnost 29 kg
Vzduchový kompresor ano
Chladicí výkon 40 l/hod
Typ chlazení suché