97 %
(9 hodnocení)
Lindr 29 kg 1288 W Vzduchový kompresor 40 l/hod
97 %
(9 hodnocení)
Lindr 29 kg 1288 W Vzduchový kompresor 40 l/hod

Popis

Lindr Kontakt 40/K

KONTAKT 40/K Green Line Plochý

Kompletní sestava výčepního zařízení české společnosti Kontakt 40/K Green Line Vám poslouží ke stáčení a podávání perfektně vychlazeného piva a dalších nápojů jak doma, tak i  v profesionálním komerčním využití.Doporučujeme pro 20-30 pivařů.

Obsah balení

- Výčepní zařízení Kontakt 40/K Green line

- 1x výčepní kohout

- Klíč na kohouty

- Odkapní miska

Výčepní zařízení KONTAKT 40/K  Green Line

- Výčepní zařízení KONTAKT 40/K Green Line svým výkonem 40-50l/hod. (tj. 80-100 kvalitně vychlazených piv během 1 hodiny)., malými rozměry a vzduchovým systémem otevírá nové možnosti v profesionálním komerčním využití. 

- Dochlazovaný výčepní kohout, který zajišťují kvalitně vychlazené pivo.

- Díky využití ekologického chladiva R290 je chladič nejen šetrný k životnímu prostředí, ale také má o 20% vyšší energetickou účinnost a o 20% menší spotřebu energie.

- Výčepní zařízení je vybaveno ojedinělým systémem tichého vestavěného vzduchového kompresoru, který se dá vypnout vypínačem na zadní straně a alternativně použít k tlakování například CO2.

- Kompletní nerezová konstrukce je nejen vizuálně atraktivní, ale splňuje také nejvyšší požadavky hygienických norem a zaručuje dlouhou životnost přístroje.

- Termoblok zajišťuje minimální energetickou náročnost tím, že vstupní energii využívá k přímému převodu na chlad. Již po několika minutách od zapojení přístroje můžete točit vychlazené nápoje. Pokud je termostat v poloze max. termoblok dokáže akumulovat velké množství energie, které lze využít při výdeji kvalitně vychlazených piv v řadě za sebou.

- Kvalitně vychlazené pivo je připraveno v thermobloku již po 2-4 min. od zapnutí přístroje.

- Moderní kompresorová chladící jednotka Lindr využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost.

- Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto chladiče.

- 2 ks madel umístěné na vrchní části chladiče umožňují snadnější manipulaci.

Chladiče řady KONTAKT byly označeny odbornou veřejností jako pivní chladiče s nejlepším poměrem ceny-výkonu-kvality-rozměru.

Klíčové vlastnosti
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lindr
Hmotnost 29 kg
Příkon 1288 W
Vzduchový kompresor ano
Chladicí výkon 40 l/hod
Typ chlazení suché