Popis

Lindr Pygmy 25/K Green Line

Výčepní zařízení řady PYGMY jsou určena k profesionálnímu chlazení, stáčení a podávání kvalitně vychlazeného piva a dalších nápojů v domácím prostředí, menších zahradních párty, firemních oslavách apod. tvoří špičku mezi malými stolními chladiči.

Výhody a užitečné vlastnosti

VÝKON - výčepní zařízení PYGMY 25/K GREEN LINE svým zvýšeným průběžným výkonem 25-35 l/hod. umožňuje podávání cca 50-70 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.
SNADNO PŘENOSNÝ - snadná a bezpečná manipulace díky malým rozměrům výčepního zařízení a madlu, které je umístěno na jeho vrchní části.
TLAKOVÁNÍ SUDU - MODEL PYGMY 25/K GREEN LINE je vybaven zcela ojedinělým systémem tichého vestavěného a velice kvalitního vzduchového kompresoru, který obsahuje tlumič sání s molekulovým filtrem nasávaného vzduchu.
VÝBAVA - standardní dodávanou součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout, klíč na kohouty, odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.
UNIVERZÁLNOST POUŽITÍ - Možnost použití i s výčepním stojanem.
DOCHLAZENÝ VÝČEPNÍ KOHOUT - Chladič PYGMY 25/K GREEN LINE je vybaven dochlazovaným výčepním kohoutem, který zajišťuje kvalitně vychlazené i malé množství prvního piva.

GREEN LINE – technologie LINDR GREEN LINE je díky využití ekologického chladiva R-290 šetrná k životnímu prostředí. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20% vyšší energetickou účinnost a o 20% nižší spotřebu elektrické energie.
TERMOBLOK LINDR - moderní kompresorová chladicí jednotka využívá vstupní energii k přímému převodu na chlad a tím zaručuje minimální energetickou náročnost. Kvalitně vychlazené pivo je připraveno již po několika minutách od zapojení přístroje.
NEREZOVÁ KONSTRUKCE - Kompletní konstrukce i šnek jsou zhotoveny z nerezové oceli. Použité materiály splňují nejvyšší požadavky hygienických norem a jsou zárukou dlouhé životnosti tohoto pivního chladiče.
VÝKON, KVALITA, ROZMĚRY - nejlepší poměr výkonu-kvality-rozměrů.

Technické parametry produktu

Parametr
Hodnota

HMOTNOST (KG)
16.5

MAXIMÁLNÍ CHLADICÍ VÝKON TO 0°C / TK45°C (L/HOD)
35

TLAK VZDUCHOVÉHO KOMPRESORU (BAR)
automaticky 2,8-3,2

TYP CHLADIVA
R290

VZDUCHOVÝ KOMPRESOR
ANO

POČET CHLAZENÝCH NÁPOJŮ (KS)
1

NAPĚTÍ
220-240V 50HZ~1

PRŮBĚŽNÝ CHLADICÍ VÝKON (L/HOD)
25

PŘÍKON (W)
368

TEPELNÝ SPÁD T (°C)
10

CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU (W)
310

PŘIPOJENÍ NÁPOJ
Rychlospojka 9,5mm (3/8")

PŘIPOJENÍ VZDUCH
Rychlospojka 8mm (5/16")

CHLADICÍ VÝKON KOMPRESORU (HP)
1/8

JMENOVITÝ PROUD (A)
1,60

DÉLKA CHLADICÍ SMYČKY (M)
11,5

POČET KOHOUTŮ (KS)
1

PRŮMĚR CHLADICÍ SMYČKY (MM)
7x8

TYP NAPÁJECÍHO KABELU
ANO

TYP KOHOUTU
ANO

PŘIPOJENÍ NÁPOJ - ŠROUBENÍ
ANO

PŘIPOJENÍ VZDUCH - ŠROUBENÍ
ANO
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lindr
Hmotnost 16.5 kg
Rozměry 42.8 x 32.6 x 16.7 cm
Počet výčepních kohoutů 1
Příkon 368 W
Způsob napájení 220-240 V
Vzduchový kompresor ano
Chladicí výkon 25 l/hod
Typ chlazení suché
Zobrazit více parametrů