100 %
(1 hodnocení)
Lindr suché Plynové bomby
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
Lindr suché Plynové bomby
Zobrazit další nabídky

Popis

Lindr Soudek 20 Green Line

 

- INOVACE – Všechny naše luxusní chladiče prochází nepřetržitým vývojem a splňují nejnovější bezpečnostní normy a certifikace (české i evropské).

- DESIGN – Masivní dubové dřevo v kombinaci s nerezovými doplňky propůjčuje chladiči nezaměnitelný vzhled.

- NEREZOVÝ KOHOUT – Pro stáčení vína nabízíme variantu s nerezovým kohoutem, která je optimální jak z hlediska životnosti, tak hygieny.

- VÝKON – Výčepní zařízení SOUDEK 20 NEW GREEN LINE umožňuje zvýšeným průběžným výkonem 15-20 l/hod. podávání zhruba 30-40 kvalitně vychlazených nápojů během jedné hodiny.

- GREEN LINE – Technologie LINDR GREEN LINE využívá ekologické chladivo R-290, a je tak šetrná k životnímu prostředí. Díky této konstrukci dosahuje každý z výrobků o 20 % vyšší energetickou účinnost a o 20 % nižší spotřebu elektrické energie. Při jeho výrobě provádíme systémovou úsporu energií.

- RYCHLOST NACHLAZENÍ – Unikátní konstrukce chladicího bloku s perfektně vyladěným okruhem zaručí nejen vychlazení nápoje během několika minut od zapnutí, ale také udržení konstantní teploty v případě čepovaní více nápojů v krátkém čase najednou.

- OBJEM NÁPOJE V CHLADICÍM BLOKU – Charakteristickým znakem našich chladičů je velký objem nápoje v chladicím bloku. I ty nejmenší modely z řady luxusních chladičů ho mají minimálně 0,5 l. Jednotný vnitřní průměr chladicí smyčky (7 mm) od naražeče až po kohout zaručuje čistotu a optimální průtok nápoje.

- VÝBAVA – Standardní dodávanou součástí je termostat umožňující plynulou a přesnou regulaci teploty nápoje, výčepní kohout, klíč na kohouty, odkapní miska a rychlospojky pro snadné připojení.

- CELKOVÁ KOMPAKTNOST – Přenosné chladiče SOUDEK mají nejlepší poměr výkonu, rozměrů a ceny na trhu.

  

Sestava obsahuje:

- Luxusní pivní chlazení SOUDEK 20 Green Line NEW

- Naražeč BAJONET  ;  ZDE naleznete rozdělení pivovarů dle naražečů

- Redukční ventil CO2 MINI + Bombička CO2 600g (Bombička není plnitelná)

- Hadice (standardně dodáváme veškeré hadice o délce 2m. Pokud byste si přáli delší, uveďte to prosím v objednávce do poznámky)

- Patřičné rychlospojky

- odkapová miska k výčepnímu zařízení zdarma

Schémata zapojení výčepních zařízení naleznete ZDE

 

 
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Lindr
Typ chlazení suché
Plynové bomby ano
Zobrazit další nabídky