100 %
(1 hodnocení)
bílé Lionelo
Zobrazit další nabídky
100 %
(1 hodnocení)
bílé Lionelo
Zobrazit další nabídky

Popis

Lionelo ohřívač lahví THERMUP 2.0 White

Ohřívač lahví Lionelo Thermup 2.0 White

V životě každého rodiče nechybí různé povinnosti, proto vám v Lionelu vycházíme maximálně vstříc . Chceme, aby každodenní činnosti byly nejen jednodušší a příjemnější, ale také méně časově náročné. Objevte ohřívač lahví Lionelo Thermup 2.0 White 5v1 .

Ohřívač 5v1

Přístroj má až 5 režimů: ohřev tekutin, ohřev pevných potravin, sterilizace, která zlikviduje až 99,9% bakterií, rozmrazování a rychlý ohřev . Ten poslední přijde vhod zejména během nočního buzení. Zařízení má velký otvor, díky čemuž je výrobek všestranný a je schopen umístit různé láhve.

Jednoduché použití

Režim zařízení si vybíráte prostřednictvím intuitivního a snadno použitelného dotykového panelu. Vybraná nastavení zkontrolujete na přehledném a jasném displeji . Souprava obsahuje nádobu na sterilizaci a košík s rukojetí, který je nápomocný při vyjímání horké dózy nebo láhve.

Základní bezpečnostní prvky

Díky účinným bezpečnostním prvkům se nemusíte bát o sebe ani o svého prcka . Ohřívač lahví Lionelo Thermup 2.0 White se automaticky vypne, když se v nádrži mine voda. Má také zabudovaný termostat a pojistku na ochranu před přehřátím. Všechny plastové části neobsahují bisfenol A.
Zobrazit více

Parametry

Barva bílé
Výrobce Lionelo
Zobrazit další nabídky