89 %
(6 hodnocení)
Logitech optické 6 25600 dpi bezdrátové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky
89 %
(6 hodnocení)
Logitech optické 6 25600 dpi bezdrátové
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky

Popis

Logitech G703 Hero 910-005640

Logitech Gaming G703 Lightspeed Wireless, černá
Větší životnost baterie a nižší hmotnost, to jsou přednosti pokročilého senzoru HERO 16K, který je srdcem herní myši Logitech G703. Bezdrátová technologie LIGHTSPEED poskytuje optimální výkonnost a citlivost až na 35 hodin nepřetržitého hraní s výchozím podsvícením LIGHTSYNC RGB. Bez podsvícení můžete hrát dokonce až 60 hodin na jedno nabití.
Moderní herní senzor HERO 16K snímá v poměru 1:1, podporuje rychlost až 400+ IPS a maximální citlivost 100–16 000 DPI. Vylepšený senzor je navržen tak, aby co nejvíce šetřil energii. Oproti předchozí generaci je až 10krát úspornější.

Myš G703 si můžete přizpůsobit podle svých potřeb. Pro lepší požitek ze hry využijte volitelné závaží o hmotnosti 10 gramů a nastavte si dle libosti šest programovatelných tlačítek. Vyladěné kovové pružiny pro mechanický zdvih tlačítek garantují perfektní odezvu při každém kliknutí. Na bocích myši najdete pogumované úchyty pro přesné a pohodlné vedení.

Senzor HERO 16K
O maximální přesnost se stará herní senzor HERO 16K se snímáním 1:1 a citlivostí až 16 000 DPI. Navíc má až 10× nižší spotřebu oproti předchozí generaci. Stejně tak nabízí i nulové vyhlazování, filtrování nebo zrychlení.

Bezdrátová technologie LIGHTSPEED
Bezdrátová konektivita LIGHTSPEED je garancí ultimátní rychlosti a špičkové spolehlivosti s tím nejlepším výkonem. Dosahuje profesionální odezvy 1 ms, a to bez ústupků v segmentech hmotnosti nebo životnosti baterie.

Bezdrátové nabíjení POWERPLAY
Myš je revoluční i tím, že ji můžete nabíjet při nečinnosti i během hraní zásluhou technologie bezdrátového nabíjení POWERPLAY. Jediné, co je potřeba, je připojit přiložený adaptér POWERCORE, který nahradí volitelné 10g závaží. Dostane se vám tak bezdrátové svobody, ale nebudete už přitom nikdy muset řešit výměnu baterií nebo nabíjení akumulátoru. Tato speciální verze totiž podporuje bezdrátové nabíjení myši přes speciální podložku Logitech Powerplay. Podložka je k dokoupení samostatně.

Maximální komfort
Tento model vyniká kombinací špičkových technologií s komfortem a odolností. Zásluhu na tom mají i boční pogumované úchyty pro vedení, 6 programovatelných tlačítek nebo možnost optimalizace hmotnosti myši díky 10g závaží.

Mechanický zdvih tlačítek
Tlačítka mají zdvih řešený kovovými pružinami, takže pravé i levé tlačítko je připravené k stisknutí i za pomoci menšího tlaku. Díky tomu budete rychlejší než soupeři.

Podsvícení LIGHTSYNC RGB
Myš má kompletně přizpůsobitelné podsvícení LIGHTSYNC RGB s 16,8 miliony barev, které dokáží reagovat na vaše hraní, ale i hudbu, kterou posloucháte nebo barvu obrazovky. Vše si lze přitom podrobně nastavit, a to včetně vzájemné synchronizace s dalšími vybavením Logitech. Kontrolu nad vším poskytuje intuitivní software Logitech G HUB dostupný zdarma.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Typ snímání optické
Počet tlačítek 6
Optické rozlišení 25600 dpi
Přenos signálu bezdrátové
Typ zařízení myši
Ergonomie vhodné pro praváky
Herní myš ano
Bluetooth ne
Vertikální ne
Ergonomické ne
Bezdrátový USB přijímač ano
Hmotnost 95 g
Zobrazit více parametrů
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
Zobrazit další nabídky