Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse 910-005694

94 %
(41 hodnocení)
Logitech laserové 7 4000 dpi bezdrátové

Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse 910-005694

94 %
(41 hodnocení)
Logitech laserové 7 4000 dpi bezdrátové

Popis

Logitech MX Master 3 Advanced Wireless Mouse 910-005694

Myš Logitech MX Master 3
Špičková profesionální bezdrátová myš, která vám usnadní vaší práci a zvýší vaši produktivitu. Její kompaktní design, vysoká přesnost a skvělé funkce si okamžitě zamilujete. Zaručeně vás potěší i přítomnost speciálně navrženého kovového kolečka.

- Technologie Darkfield pro vysokou přesnost
- Nastavitelné DPI až 4000
- 7 tlačítek + rolovací kolečko s funkcí automatického přepínání
- Kolečko pro palec
- Navržená pro pravou ruku
- Tlačítko na gesta
- Bezdrátová technologie Advanced 2,4 GHz a Bluetooth

Vysoký výkon
5x přesnější laserový senzor zajišťuje, že kurzor myši je v souladu s vaším záměrem. Disponuje rozlišením 4000 dpi, je nastavitelné v krocích po 50 dpi. Snímání Logitech Darkfield umožňuje pohyb na prakticky libovolném povrchu – dokonce i na skle.

Připojení více zařízení a skvělá výdrž
Myš můžete spárovat až se třemi zařízeními a přepínat mezi nimi jedním stiskem tlačítka Easy-Switch. Používejte ji se svým notebookem, stolním počítačem nebo kancelářskou sestavou. Zabudovaná 500 mAh baterie na jedno nabití vydrží pracovat až 70 dní. Dobíjíte ji pomocí USB-C kabelu. Zajímavostí je, že po 1 minutě nabíjení můžete s myší pracovat až 3 hodiny.

Snadná obsluha
Myš je vybavena celkem 7 tlačítky (levé/pravé kliknutí, zpět/vpřed, přepínání aplikací, změna režimu kolečka, prostřední tlačítko). Rolovací kolečko disponuje funkcí automatického přepínání. Dále na jejím těle najdete kolečko ovládané palcem a tlačítko na gesta.

Špičkové rolovací kolečko
Je vyrobeno z vysoce kvalitní ocele a disponuje skvělou hmatovou odezvou. Pro svou práci využívá funkci elektromagnetického posuvu MagSpeed, která zajistí zastavení s přesností na pixel a je dostatečně rychlá pro procházení 1000 řádků za sekundu.

Klíčové vlastnosti
Vysoce výkonná tichá myš Logitech MX Master 3 je vybavena funkcí Darkfield s vysokou přesností s hodnotou 4 000 dpi. 200 až 4 000 dpi (lze nastavit v krocích po 50 dpi), která zajistí přesné snímání na jakémkoliv povrchu. Pracuje na bázi bezdrátové technologie Advanced 2,4 GHz s dosahem až 10m nebo Bluetooth. Nabízí vysokou výdrž až 70 dní na jedno nabití. Ovládáte celkem 7 tlačítek, kolečko pro palec a rolovací kolečko s technologií MagSpeed. Ergonomie je navržená pro pravou ruku a tlačítka jsou ideálně rozložená pro pohodlí vašeho zápěstí.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Logitech
Typ snímání laserové
Počet tlačítek 7
Optické rozlišení 4000 dpi
Přenos signálu bezdrátové
Typ zařízení myši
Ergonomie vhodné pro praváky
Herní myš ne
Životnost baterie 70 dní
Bluetooth ano
Vertikální ne
Ergonomické ano
Bezdrátový USB přijímač ano
Hmotnost 141 g
Zobrazit více parametrů