Aktivní dovolená

Zobrazit více kategorií

Rádi trávíte váš volný čas aktivně? Na dovolené vás nebaví se jen válet u pláže a dáváte raději přednost pohybu, díky kterému se budete udržovat v kondici?

Existuje mnoho aktivit, které můžete podniknout. V Čechách je v teplých měsících populární především cyklistika a raftování, v zimě naopak sjezdové či běžecké lyžování. Pokud vás láka spíše potápění či surfování, vydejte se na dovolenou do zahraničí. Poslední dobou jsou také čím dál více populární různé jóga retreaty (zájezdy), díky kterým na chvíli zvolníte v dnešním tak uspěchaném světě a naladíte se zpět na vaše tělo a přítomnost.

Při sportovních aktivitách všeho druhu jsou neodmyslitelným pomocníkem chytré hodinky, díky kterým máte přehled o svém fyzickém výkonu a větší motivaci k vytrvalosti.

Tipy na sportovní vybavení

Hurá za zážitky

Zobrazit více kategorií

Už víte kam pojedete na dovolenou a přemýšlíte na co nezapomenout?

Raději zkontrolujte předpověď počasí a pokud se poštěstí a nečeká vás déšť, tak myslete na ochranu před sluncem v podobě opalovacích prostředků. V průběhu dovolené se totiž může lehce stát, že budete vystaveni přímému slunci po dlouhé hodiny. Sluneční paprsky jsou pro nás sice důležité, jelikož díky nim naše tělo tvoří potřebný vitamín D, ale v nadměrném množství mohou způsobit popálení a předčasné stárnutí kůže.

Hodit se vám může také outdoorová kamera, díky které zachytíte vaše neopakovatelné zážitky. Sportovní kamery se často vyrábějí ve voděodolném provedení, takže s nimi můžete bez obav natáčet i fascinující vodní svět při šnorchlování či potápění.