Popis

Paddleboard Aqua Marina Beast 10'6"

Pro koho je určen
Paddleboard Aqua Marina Beast 10'6"

Nafukovací paddleboard Aqua Marina Beast je díky svému allround tvaru a šířce 32"/81 cm ideální pro začátečníky, ale skvělý skluz ocení i pokročilí paddleboardisté. Díky svým rozměrům a nosnosti je vhodný i pro těžší jezdce do 140 kg. Pokud tě nebaví pád pro paddleboard Aqua Marina Beast není žádný problém odvézt i dva dospěláky. Je proto skvělý i jako rodinný paddleboard. Na palubě dlouhé 10'6"/320 cm je dostatek místa i pro pohodlné vození dětí či pejska.

Začátečník
bar

Pokročilý
bar

Profesionál
bar

Kam se vydat na paddleboardu
SUP Aqua Marina Beast 10'6"

SUP Aqua Marina Beast patří do kategorie univerzálních all-round nafukovacích paddleboardů. Díky svému všestrannému tvaru zvládne jízdu v jakýchkoli podmínkách. Od klidné plavby na tichém jezeře, přes dobrodružný splav mírně tekoucí řeky až po nezapomenutelnou jízdu v menších vlnách na dovolené u moře. Pro větší jistotu na moři najdeš v balení také pojistný leash na nohu, který nyní připojíš o zesílený D-ring z nerezavějící oceli. Díky své lehké konstrukci a batohu, do kterého pohodlně sbalíš celé příslušenství, se s paddleboardem Aqua Marina Beast snadno cestuje. Nezapomeň si ho proto přibalit na rodinnou dovolenou.

Na moře
Na řeku
Jezero

V čem je nafukovací paddleboard výjimečný?
SUP Aqua Marina Beast 10'6"

Nejnovější model paddleboardu Aqua Marina Beast je navržen do širokého spektra podmínek a pro každý typ jezdce. Navíc prošel úpravou tvaru ocasu, což jej učinilo ještě stabilnějším. Pohodlný Diamond broušený povrch s pískovým vlněním poskytuje ještě větší komfort a přilnutí. Novinkou je také takzvaný Red Strap Bungee Systém, jehož součástí je ikonický červený pásek a nyní přichytí ještě více nákladu. Tento univerzální paddleboard využiješ také jako kajak díky možnosti snadného připnutí kajakové sedačky. Pohodlné přenášení zajistí neoprenová rukojeť ve středu paddleboardu. Součástí paddleboardu Aqua Marina Beast je také nové Carbon Hybrid pádlo, které je o 14% lehčí. Chystání na vodu ti usnadní patentovaná SAFS ploutvička, kterou jen zaklikneš a můžeš vyrazit. Všechny nové desky Aqua Marina jsou vybaveny novým ekologičtějším batohem CIRCUPACK, který je vyroben ze 100% plastového odpadu.

Nosnost
nosnost

Charakteristika

Stabilita
bar
9 /10

Ovládanie
bar
9 /10

Držanie smeru
bar
6 /10

Rýchlosť
bar
5 /10

Rozměry

Nafouklé

V krabici

Sbaleno

Růžový pruh

Výhodné sety se slevou

Co o tomto produktu říkají naši jezdci?
Aqua Marina nabízí širokou škálu svých SUPů od všestraných allroundových tvarů přes desky specializované na splav divoké řeky až po raceové speciály s použitím konstrukce, která tě udrží v bezpečí. Model Beast se všestranným allroundovým tvarem zvládne jakýkoli typ vody a to i pod těžším jezdcem, případně dvojicí. Užiješ si ho rovněž na jezeře, řece či na dovolené u moře. Novinka 2023 přichází s vylepšeným tvarem ocasu, díky čemuž je paddleboard ještě stabilnější.

Sia
paddleboardový nadšenec

Na čem jezdím: Paddleboard JP Australia Cruisair Superlight 12'6

Videa

Fotogalerie

Výbava paddleboardu

Konstrukce paddleboardu
Více o konstrukci

Technické prvky
prvky
Více specifikací

Infozóna:
infozona
Přejít do infozóny

Benefity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqua Marina
Typ allround SUP
Nosnost 140 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 300 l
Rozměry 320 x 81 x 15 cm
Technologie konstrukce jednokomorové