93 %
(3 hodnocení)
Aqua Marina allround SUP 170 kg nafukovací 380 l

Popis

Paddleboard Aqua Marina Monster 12'0''

Pro koho je určen
Paddleboard Aqua Marina Monster

Nafukovací paddleboard Aqua Marina Monster je ideální pro začátečníky a rekreační paddleboardisty díky stabilnímu allround tvaru a šířce 33"/84 cm. Díky svým rozměrům a nosnosti je vhodný i pro těžší jezdce do 170 kg. Pro paddleboard Aqua Marina Monster není žádný problém odvézt i dva dospělé. Je proto skvělý i jako rodinný paddleboard. Na palubě s délkou 12', tedy 365 cm, je dostatek místa i pro pohodlné vožení dětí nebo psíka.

Začátečník
bar

Pokročilý
bar

Profesionál
bar

Kam se vydat na paddleboardu
SUP Aqua Marina Monster

Paddleboard Aqua Marina Monster patří do kategorie univerzálních all-round nafukovacích paddleboardů. Díky svému všestrannému tvaru zvládne jízdu v jakýchkoliv podmínkách. Od klidné plavby na tichém jezeře, přes dobrodružný splav mírně tekoucí řeky až po nezapomenutelnou jízdu v menších vlnách na dovolené u moře. Paddleboard Aqua Marina Monster jednoduše můžeš sbalit do batohu a vydat se s ním kamkoliv. Když tě stand up paddleboarding přestane bavit, o kovová očka na palubě jednoduše přichyť sedačku a vydej se na expedici jako na kajaku.

Na moře
Na řeku
Jezero

V čem je nafukovací paddleboard výjimečný?
SUP Aqua Marina Monster

Perfektní allroundový tvar, nízká váha a tuhost konstrukce, to jsou hlavní přednosti nového paddleboardu Aqua Marina Monster. Tento univerzální nafukovací SUP za super cenu vyniká i možností připojení kajakové sedačky, což ještě více podtrhuje jeho všestranné využití. Pěkný modernizovaný design, který zaujme na první pohled je už jen třešničkou na dortu. O pohodlí na desce během jízdy, sezení, ale i zábavy se postará měkká EVA pěna. Paddleboard Aqua Marina Monster je dále vybavený bungee lanem, pod které si můžeš připevnit brýle, ploutve, nebo jiné vybavení na expedici, neoprenovou rukojetí ve středu desky na jednoduchou manipulaci a přenos k vodě a kovovým očkem v zadní části na připevnění pojistného popruhu, leashe.

Nosnost
nosnost

Charakteristika

Stabilita
bar
10 /10

Ovládání
bar
8 /10

Držení směru
bar
7 /10

Rychlost
bar
6 /10

Rozměry

Nafouklé

V krabici

Sbaleno

Růžový pruh

Výhodné sety se slevou

Co o tomto produktu říkají naši jezdci?
 Aqua Marina nabízí širokou škálu svých SUPů od všestraných allroundových tvarů přes desky specializované na splav divoké řeky až po raceové speciály s použitím konstrukce, která tě udrží v bezpečí. Model Monster se svou nosností poslouží těžšímu jezdci nebo chcete-li si zapádlovat ve dvou, případně odvést děti či pejska.

Nikol
paddleboardový nadšenec

Na čem jezdím: Paddleboard Abstract Palma

Videa

Fotogalerie

Výbava paddleboardu

Konstrukce paddleboardu
Více o konstrukci

Technické prvky
prvky
Více specifikací

Infozóna:
infozona
Přejít do infozóny

Benefity
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Aqua Marina
Typ allround SUP
Nosnost 170 kg
Konstrukce nafukovací
Objem 380 l
Rozměry 366 x 84 x 15 cm
Technologie konstrukce jednovrstvé
Pro dvě osoby ano
Zobrazit více parametrů